9 آذر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
ارز دیجیتال

Yunus Loop DeFi چیست؟ | یک راه حل ساده برای مشکلات مالی

Yunus Loop DeFi چیست؟ | یک راه حل ساده و قدرتمند برای مشکلات مالی

دنیایی که ما می‌شناسیم، بسیار تغییر کرده است. به نظر می‌رسد در این مرحله، گزینه‌های ما یا باید تغییر کنند یا حذف شوند. عبارتی که در این شرایط به ذهنمان می‌رسد، این است: «آن‌هایی زنده می‌مانند که خود را با محیط جدید تطبیق دهند». این عبارت اولین بار در دهه 1860 توسط چارلز داروین استفاده شد. منظور داروین از این عبارت این بود که گیاهان و حیواناتی که با محیط زندگی خود سازگارتر هستند، بیشترین احتمال رشد و بقا را دارند. اما Yunus Loop DeFi در این دنیای جدید چه نقشی دارد؟

چالش‌های جدید

اگر چنین باشد، در محیطی که همه چیز به سرعت تغییر می‌کند، افرادی که خود را با تغییرات وفق می‌دهند، کسانی هستند که بیشترین توانایی را برای بقا و شکوفایی دارند. سازگاری یک امر قطعی برای حفظ خود است و افراد را به سمت بقا در محیط تغییریافته هدایت می‌کند. دهه 2020، دوران تغییرات سریع و عدم اطمینان به همه چیز است. به جرأت می‌گویم که همه ما حداقل برای یک لحظه به ماهیت وجودی خود فکر کرده‌ایم. چگونه می‌توانیم این کار را انجام ندهیم، در حالی که با گزارش‌هایی از بیماری، فقر، رنج و مرگ احاطه شده‌ایم؟

در ابتدای این دهه، با همه گیری کووید-19 روبرو بودیم. این بیماری مشکلات جسمی و روحی فراوانی برای ما به همراه داشت که یک سال قبل از آن، حتی فکرش را هم نمی‌کردیم. این باعث می‌شود از منظری کاملاً متفاوت به ارزش زندگی خود نگاه کنیم. دوران همه گیری، ما را با برخی از واقعیت‌های اقتصادی که مدت‌ها نادیده گرفته بودیم مواجه کرد. این باعث شد که بسیاری از افراد، راه‌های ارتباطی جدیدی برای کسب درآمد از خانه پیدا کنند. در ادامه، به نقش Yunus Loop DeFi در این موضوع خواهیم پرداخت.

طبیعی نیست که برگردیم؟

می‌دانم که در دوران پساکرونا، همه فکر می‌کردیم که همه چیز قرار است به حالت عادی برگردد. اما من معتقدم چیزی که الان پیش رو داریم، یک «عادی جدید» است. چرا که بزرگترین آسیب ناشی از کووید-19، ماهیت اقتصادی دارد. در مورد مشکلاتی که این بیماری همه‌گیر ایجاد کرد، صحبت‌های زیادی وجود دارد. به نظر می‌رسید همه منتظر هستند تا کسی ظاهر شود و آن‌ها را نجات دهد. ما با نفس‌های بند آمده، در آن دوران منتظر یک «نیروی جادویی» بودیم که به همه مشکلات ما پایان دهد. درباره این موضوع هم بحث‌های زیادی وجود دارد. اما مهمتر این است که بدانیم چه راه حل‌ها و گزینه‌هایی وجود دارد که ما را قادر سازد خودمان را نجات دهیم؟

«در خاکستر بدبختی، فرصت‌هایی نهفته است». من معتقدم در مورد ناملایماتی که با آن روبرو هستیم نیز همین امر صادق است. برای من، Yunus Loop DeFi «فرصتی در میان بدبختی‌ها» بود.

آیا Yunus Loop DeFi راه حل است؟

Yunus Loop DeFi اکنون وارد زندگی من شده است، و من قبل از راه اندازی کامل آن در «دوران بعد از اپدیمی» حمایت‌گرایی تجارت جهانی به آن پیوستم. من در دوران کووید-19، شغلم را از دست دادم و مجبور شدم به خانه دیگری نقل مکان کنم.

خوشبختانه، از دست دادن درآمد آن‌قدرها هم که فکر می‌کردم بد نبود. زیرا توانستم به سرعت آن را با Yunus Loop DeFi جایگزین کنم. می‌توانم صادقانه بگویم که Yunus Loop DeFi زندگی من را نجات داد. از آن زمان، من از این بستر برای جمع آوری ثروت استفاده می‌کنم.

به نظر من، همین موضوع برای وفاداری من به این جامعه کافی است. اما دلایل عمیق‌تر و درونی‌تری هم برای این موضوع وجود دارد. این به این دلیل است که من معتقدم Yunus Loop DeFi بهترین راه برای حل مشکلاتی است که بسیاری از مردم پس از «پاندمی» و افزایش حمایت‌گرایی سیاست اقتصادی، با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند. من می‌خواهم به شما بگویم که چرا چنین حسی دارم.

من مطمئنم که همه ما، حداقل درباره ارزهای دیجیتال چیزهایی شنیده‌ایم. احتمالاً بسیاری از ما با Mining یا ترید ارزهای دیجیتال آشنایی داریم. من نگران این هستم که خیلی از ما هنوز دقیقاً نمی‌دانیم ارز دیجیتال چیست، چقدر قدرتمند است، و در حال حاضر چقدر به آن نیاز داریم. من معتقدم صحبت‌های زیاد در مورد Mining و ترید باعث شده است بسیاری از مردم به اشتباه این باور را پیدا کنند که ارزهای دیجیتال فقط وسیله‌ای برای سرمایه گذاری هستند. البته این موضوع را رد نمی‌کنم که فرصت‌های سرمایه گذاری زیادی در دنیای کریپتو وجود دارد، اما چنین فرصت‌هایی را به افرادی که به تازگی وارد فضای کریپتو شده‌اند، توصیه نمی‌کنم.

Yunus Loop DeFi چیست؟

Yunus Loop DeFi یک جامعه غیرمتمرکز جهانی است که ساختار بیزنس وام‌دهی آن در قراردادهای هوشمندی نوشته شده است که روی بلاک‌چین اجرا می‌شوند. من فکر می‌کنم اگر درک دقیقی از ارزهای دیجیتال، بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند داشته باشید، ممکن است بتوانید قدرت Yunus Loop DeFi را درک کنید. ما با ارزهای دیجیتال شروع می‌کنیم و همه چیز را از آن جا می‌سازیم.

به زبان ساده، ارز دیجیتال نوعی پول دیجیتال است. شما با مفهوم پول دیجیتال آشنا هستید. کارت‌های اعتباری و بانکی شما پول دیجیتال هستند. آن‌ها این اسم را دارند، زیرا پول در آن‌ها به شکل فیزیکی وجود دارد. تفاوت بین کارت‌های بانکی و ارزهای دیجیتال این است که کارت‌های بانکی توسط یک مرجع مرکزی به اسم بانک، و ارزهای دیجیتال توسط کنترلگرهای غیرمتمرکز مدیریت می‌شوند.

پول مجانی

هر ارز دیجیتال در یک دفتر کل توزیع شده به نام بلاک‌چین قرار دارد. بلاک‌چین به عنوان یک دیتابیس از تراکنش‌های مالی عمل می‌کند. این امر شما را از هر گونه مؤسسه مالی بی‌نیاز می‌کند. من آن را «پول مجانی» می‌نامم. این یک وسیله مبادله خصوصی و شفاف است که می‌تواند با سرعت رعد و برق در سراسر جهان سفر کند و جز فرستنده و دریافت‌کننده آن، هیچ کس دیگری در آن دخالت نمی‌کند. آیا قبول دارید در دوران کنونی که تنها چیزی که می‌توانیم از آن مطمئن باشیم، «عدم اطمینان» است، ارزهای دیجیتال یک قدرت فوق‌العاده در دستان شما هستند؟

ارزهای دیجیتال فقط برای Mining، ترید و سرمایه‌گذاری نیستند. این دارایی‌ها کاربردهای خیلی زیادی دارند، نحوه مدیریت پول را تغییر داده‌اند، و گزینه‌هایی را در اختیار ما قرار داده‌اند که قبلاً هرگز نبوده‌اند. ارزهای دیجیتال می‌توانند ارزش دارایی‌هایی مانند طلا، نقره و سایر فلزات گرانبها را ذخیره کنند. آن‌ها می‌توانند به یک شبکه انتقال پول جهانی مانند MoneyGram یا Western Union تبدیل شوند و مانند کارت‌های اعتباری، از آن‌ها برای پرداخت استفاده کنید. بله، شما می‌توانید قبض‌ها را با آن‌ها پرداخت کنید و هر چیزی که لازم دارید بخرید.

این فقط شرایط عادی جدیدی نیست که یک بیماری همه‌گیر جهانی ایجاد کرده است. ما در میان بزرگترین انتقال ثروت در تاریخ جهان هستیم. بخش زیادی از این ثروت، به بازارهای کریپتو منتقل می‌شود. تنها به همین دلیل، بهتر است که مردم با این فضا بیشتر آشنا شوند. اما در حال حاضر، دلیل بزرگتری هم برای ورود به فضای ارزهای دیجیتال وجود دارد. این دلیل، بقای خانواده، دوستان و عزیزانمان است.

Yunus Loop Defi چه کاری انجام می‌دهد؟

حفظ بقا، دلیل اصلی این است که من اطلاعاتم در مورد Yunus Loop DeFi را با شما به اشتراک می‌گذارم. این پلتفرم ایمن، سریع و سودآور است و هیچ ریسکی برای شرکت‌کنندگان ندارد. این شبکه بهترین راه حل برای کسب درآمد ثابت، حمایت از خانواده، حفظ تیم و تأمین مالی پروژه‌هایی است که به آن‌ها علاقه دارید و منبع اصلی درآمد شما هستند. به خصوص در زمانی که مجبورید در خانه بمانید، Yunus Loop DeFi می‌تواند زندگی شما را نجات دهد.

فناوری بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند، ابتدا این مفهوم را با حذف واسطه‌ها بهبود می‌بخشد تا 100% پول به کسی برسد که وثیقه می‌گذارد و مبدأ وام می‌شود. این بهترین راهی است که من تاکنون به منظور اجرای یک تلاش جمعی و اصولی، برای رسیدن به اقتصاد جهانی دیده‌ام.

 

مردی در حال فکر کردن

قرارداد هوشمند چیست؟

فکر می‌کنم بهتر باشد که کمی درباره ماهیت قراردادهای هوشمند توضیح بدهم. قراردادهای هوشمند در سال 1994 ابداع شدند. در آن زمان، یک متخصص رمزنگاری به نام نیک سابو تصمیم گرفت تا قراردادها را در قالب کدهای کامپیوتری ثبت کند. قراردادها به صورت خودکار در صورت رعایت شرایط خاصی فعال می‌شدند. از آن‌جایی که قراردادها و تراکنش‌ها در یک شبکه قابل اعتماد اجرا می‌شوند که کاملاً توسط کامپیوتر مدیریت می‌شود، نیازی به هیچ شخص ثالثی مانند بانک نیست. او حتی کتابی به نام Smart Contracts: A Cornerstone of the Digital Free Market نوشت که من آن را به شدت توصیه می‌کنم. به هر حال، در آن زمان فقط در مورد این قراردادها شنیدیم، زیرا در سال 1994 هیچ بلاک‌چینی وجود نداشت.

تعریف ساده قرارداد هوشمند

تعریف ساده قرارداد هوشمند، این است: قراردادی که بین دو نفر در قالب یک کد کامپیوتری، بر روی یک بلاک‌چین اجرا شده، در یک دیتابیس عمومی ذخیره می‌شود و قابل تغییر نیست. تراکنش‌هایی که در قراردادهای هوشمند رخ می‌دهند، توسط بلاک‌چین پردازش می‌شوند و تنها زمانی اتفاق می‌افتند که شرایط مندرج در قرارداد برآورده شود. از آن‌جایی که هیچ شخص ثالثی در این قراردادها دخالت نمی‌کند، مشکل اعتماد کردن نیز از بین می‌رود.

  • برای این که در درک این موارد به شما کمک کنم، اجازه دهید مثالی از دنیای واقعی بزنم. فرض کنید من می‌خواهم ماشین علی را بخرم. بنابراین، ما برای این کار قراردادهای هوشمندی روی بلاک‌چین Tron تشکیل می‌دهیم. این قرارداد هوشمند شامل توافقی بین من و علی است. ساده‌ترین توضیح برای این موضوع این است: «وقتی دانیال به علی 4000 توکن USDT (تقریباً 4000 دلار آمریکا) پرداخت کند، مالکیت ماشین علی به او منتقل می‌شود. بنابراین من می‌توانم با خیال راحت 4000 توکن USDT به علی پرداخت کنم و ماشین او را بگیرم، زیرا وقتی توافق روی بلاک‌چین انجام می‌شود، نمی‌توان آن را تغییر داد.

بلاک‌چین متعلق به چه کسی است؟

بلاک‌چین یک دیتابیس عمومی است که توسط تعداد زیادی کامپیوتر تحت عنوان nodes اجرا می‌شود. به این ترتیب، هیچ شخص یا مؤسسه‌ای مالک بلاک‌چین نیست. بلاک‌چین متعلق به همه است و تقریباً می‌توان گفت که هک بلاک‌چین غیرممکن است. اگر هکرها بخواهند به بلاک‌چین یا قراردادهای هوشمند در حال اجرا روی آن حمله کنند، باید بیش از نیمی از کامپیوترها را هک کنند. یعنی باید به هزاران و شاید میلیون‌ها کامپیوتر در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند. در نتیجه، به جرأت می‌توان گفت که قراردادهای هوشمند امن و مطمئن هستند.

امروزه استفاده از قراردادهای هوشمند در خدمات املاک، خدمات مالی و تجاری، برنامه‌های اعتباری، بیمه و … روز به روز رواج بیشتری پیدا می‌کند. من معتقدم که استفاده Yunus Loop DeFi از قراردادهای هوشمند، برای همه ما نویدبخش است. مخصوصاً در شرایطی که همه ما مجبور به مقابله با وضعیت پساپاندمی هستیم.

Yunus Loop DeFi چه چیزی به ما ارائه می‌دهد؟

Yunus Loop DeFi ابزار قدرتمندی را در اختیار ما قرار می‌دهد که می‌توانیم از آن برای تضمین درآمدزایی و توانمندسازی اقتصادی در شرایط نیاز شدید مالی استفاده کنیم. اما مانند هر ابزار دیگری، قدرت آن بستگی به مهارت ما در استفاده از آن دارد. امروزه مهارت‌های اصلی که به آن‌ها نیاز داریم، شامل سازگاری با تغییر، تمایل برای یادگیری چیزهای جدید و از همه مهم‌تر، توانایی برای همکاری است.

من برای وضعیتی که با آن روبرو هستیم، راه حل بهتری از بستر و فرصتی که جامعه Yunus Loop DeFi در اختیار ما قرار داده است، نمی‌بینم. اگر سراغ داشتم همین الان می‌گفتم. چیزی که در حال حاضر همه به آن نیاز دارند، افزایش عظیم جریان نقدینگی است. Yunus Loop DeFi بهترین راهی است که من برای انجام سریع این کار می‌شناسم.

  • این بهترین راه برای امنیت مالی یک خانواده و قرار گرفتن آن‌ها در مسیر ثروت است.
  • این بهترین راه برای سرپا نگه داشتن تجارتی است که در وضعیت دشواری قرار دارد.
  • این بهترین راه برای مادران مجرد است تا بتوانند در کناردرآمدزایی برای رفع نیازهای فرزندان خود، در خانه مراقب آن‌ها باشند.

مهمتر از همه، من معتقدم شناخت این پلتفرم و دسترسی به آن، برای بسیاری از مردم جهان حکم مرز بین گرسنگی و غذا را دارد. ممکن است شما تصمیم بگیرید که این اطلاعات را به دست آن‌ها برسانید یا خیر. زمان بسیار مهم است و بسیاری از کسانی که به این اطلاعات نیاز دارند، ممکن است در هفته آینده از کار خود اخراج شوند، غذایشان تمام شود و هر چیز دیگری برایشان اتفاق بیفتد.

سخن پایانی

اگر از من بپرسید، افرادی که این مطلب را می‌خوانند نباید برایشان مهم باشد که بدانند خود و هر یک از اعضای خانواده‌شان، چگونه درگیر مشکلات اقتصادی می‌شوند. راه بهتر این است که بدانند چگونه باید این مشکلات را حل کنند. Yunus Loop DeFi یک راه حل ساده و در عین حال قدرتمند، برای حل مشکلات مالی ما در زمان‌های دشوار است.

می‌خواهم یک نقل قول معروف از بودا را با شما به اشتراک بگذارم: «آن چه را که می‌شنوید، باور نکنید. سنت را باور نکنید زیرا از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود. چیزی که بارها تکرار می‌شود را باور نکنید. آن را باور نکنید زیرا یک بیانیه مکتوب از یک قدیس باستانی است. حدس و گمان را باور نکنید. به مقامات، معلمان یا بزرگان اعتماد نکنید. اما همه این موارد را با دقت مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید. آن‌ها را زمانی که به نظرتان منطقی و مفید آمد، بپذیرید و با آن‌ها زندگی کنید».

من از شما نمی‌خواهم کورکورانه از توصیه‌هایی که در اینجا می‌دهم پیروی کنید، اما با خودتان دو دو تا چهارتا کنید تا ببینید آن‌چه من نوشته‌ام با آنچه عقل سلیم شما می‌گوید برابری می‌کند یا خیر. اگر حس کردید که این موارد برای شما و دیگران خوب است، آن را بپذیرید و با آن زندگی کنید.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
X