10 مهر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی

Tome AI چیست؟ | ایده‌های خود را زنده کنید!

Tome AI چیست؟ | ایده‌های خود را زنده کنید!
با برگذاری یک مینی دوره رایگان موافقید؟
برای ثبت نام در مینی دوره رایگان فرم زیر رو پر کنید.

اگر در یک ایده یا داستان گیر کرده‌اید، اما نمی‌دانید چگونه شروع کنید، Tome AI اینجاست تا به شما کمک کند. Tome یک ابزار داستان‌سرایی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند ایده‌های شما را در یک prompt به داستان‌های بصری جذاب تبدیل کند.

داستان نویسی با هوش مصنوعی

Tome AI به هر کسی اجازه می‌دهد تا روایت‌های کامل خود را از ابتدا، با عناوین هوشمندانه، متون صفحات، صفحه‌بندی و ایده‌های کلی بنویسد. این بدان معناست که تنها باید ایده خود را تایپ کنید و هوش مصنوعی بقیه کارها را برایتان انجام می‌دهد.

چرا این ابزار جالب است؟

چرا این ابزار جالب است؟

هر کسی می‌تواند از Tome AI برای ساختن ارائه‌نامه، نقشه راه محصول، درخواست‌نامه جمع‌آوری کمک مالی، آگهی فروش، کارهای مربوط به ایده‌های فکری و موارد دیگر استفاده کند. شما همچنین می‌توانید در زندگی شخصیتان از این ابزار برای نوشتن نامه، قصه شب برای بچه‌ها یا داستانی برای سرگرم‌کردن خود استفاده کنید.

ابزار عمومی Tome AI

این پلتفرم ابزارهای متعددی دارد که به کاربر امکان می‌دهد با هر نوع محتوایی، از نمونه‌های اولیه تعاملی و رندرهای سه بعدی گرفته تا ادغام زنده با ابزارهای محبوب مانند Figman ، Airtable ، Looker و Giphy داستان‌هایی را تعریف کند.

با Tome AI یک داستان قدرتمند بنویسید

آیا ما هم از Tome AI استفاده خواهیم کرد؟

من همین الان هم دارم از آن استفاده می‌کنم!

ابزار هوش مصنوعی داستان نویسی

پلتفرم‌های مشابه چه هستند؟

نزدیک‌ترین و شبیه‌ترین ابزار نویسندگی هوش مصنوعی به Tome، Novel AI است که به طور تخصصی بر روی داستان نویسی با هوش مصنوعی کار می‌کند. اما در کنار آن می‌توان به ابزارهای تولید محتوای هوش مصنوعی مانند Jasper AI ، Jenni AI ، Writely AI ، Notion AI ، Bing AI ، Perplexity AI و Google Bard اشاره کرد که  در برخی از آن‌ها، قابلیت داستان نویسی هم وجود دارد. اکثر این موارد از موتور ChatGPT استفاده می‌کنند.

همچنین ابزارهایی مانند Replika (دوست صمیمی هوش مصنوعی) و Logo AI (نرم افزار ساخت لوگو با هوش مصنوعی) نیز در نوع خود جالب توجه هستند.

منبع ترجمه: Tome.AI و medium

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X