6 اسفند 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی GPT
هوش مصنوعی

Superlook AI چیست؟ | با هوش مصنوعی سوپرمدل شوید!

Superlook AI چیست؟ - با هوش مصنوعی سوپرمدل شوید!

Superlook AI یک سرویس هوش مصنوعی است که به شما امکان می‌دهد به طور مجازی لباس‌هایی را در استایل‌های مختلف، بپوشید و امتحان کنید، بدون این که آن‌ها را بخرید یا به لباس‌فروشی بروید!

این کار به سادگی هر چه تمام‌تر انجام می‌گیرد. یک عکس از خودتان آپلود کنید، چیزی که پوشیده‌اید را پاک کنید، یک استایل انتخاب کنید (رنگ یا سبک آن را بنویسید)، و روی دکمه Make Magic کلیک کنید. Wow!

البته راه‌های ساده‌تری هم وجود دارد. با کلیک روی Magic Wand (که در ابزار هوش مصنوعی Photoshop AI هم وجود دارد)، Superlook AI به طور خودکار لباس جدیدی برایتان انتخاب می‌کند. این کار می‌تواند حتی ساده‌تر هم باشد: روی WoW! کلیک کنید، تا برنامه لباس تنتان را حذف کند و بدون نیاز به ورودی شما، یک لباس تصادفی ایجاد کند.

ویژگی‌های Superlook AI

 • این سرویس رایگان است. بنابراین می‌توانید تا رسیدن به نتیجه دلخواه، به کلیک کردن روی گزینه‌های مختلف ادامه دهید.
 • رابط کاربری آن کمی گیج‌کننده است. مشخص نیست که کدام دکمه چه کاری می‌کند و دقیقاً باید روی چه کلیک کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.
 • برای به دست آوردن نتیجه دلخواه، باید بارها و بارها روی دکمه‌های مختلف کلیک کنید. در نتیجه اگر این سرویس رایگان زمانی پولی شود، هزینه زیادی خواهد داشت.
 • هیچ آموزش یا ویدیویی در خود سایت وجود ندارد که توضیح دهد این برنامه چگونه کار می‌کند یا چه نتایجی می‌توان از آن انتظار داشت.
 • هنوز مشخص نیست که هدف دقیق این سرویس چیست.

اگر روی آیکون Search کلیک کنید، Superlook AI شما را به Google Lens می‌برد، جایی که می‌توانید لباس مشابهی پیدا کنید و آن را بخرید.

آن‌چه Superlook AI به ما می‌گوید

تصاویر و نوشته‌های زیر (تا آخر مطلب)، چیزی‌ست که Superlook AI درباره خود به ما می‌گوید. بیایید ببینیم این ابزار هوش مصنوعی قرار است چه کارهایی برایمان انجام دهد.

عکس 1 سوپرلوک
عکس 3 سوپرلوک

با قدرت هوش مصنوعی، بهترین تیپ و استایل خود را کشف کنید!

 

ابزار هوش مصنوعی منحصر به فرد برای آن‌ها که

به دنبال ایجاد ظاهری بی‌عیب و نقص برای خود هستند.

شما می‌توانید به راحتی یک عکس از خود آپلود کنید و Superlook AI بقیه کارها را انجام خواهد داد. کار ما این است که برای ظاهر و استایل شما، ایده‌های جدیدی بدهیم.

Superlook AI برای خوش پوشان!
یک عکس در Superlook AI آپلود کنید و روی Magic Wand کلیک کنید
جزئیات تیپ و استایل سفارشی خود را برای ذخیره و اشتراک‌گذاری انتخاب کنید
ویژگی WoW در Superlook را امتحان کنید!

یک عکس آپلود کنید و روی Magic Wand کلیک کنید

روی Upload کلیک کنید یا یک عکس را روی صفحه Drag & Drop کنید. سپس، روی دکمه Magic Wand کلیک کنید. شبکه عصبی ما لباس موجود در عکس را شناسایی می‌کند. روش دیگر این است که برای بهبود درک شبکه عصبی ما از لباس‌تان، از ابزار Eraser استفاده کنید.

جزئیات تیپ و استایل سفارشی خود را برای ذخیره و اشتراک‌گذاری انتخاب کنید

سپس استایل، رنگ و نوع لباس را انتخاب کنید یا اسامی و کلمات کلیدی برند مد نظرتان را وارد نمایید. در نهایت، روی Create Magic کلیک کنید تا استایل مدنظرتان ایجاد شود. همچنین می‌توانید تصویر به دست آمده از Superlook AI را ذخیره کرده و آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و همچنین با کلیک کردن روی یک دکمه، شروع به جستجو برای خرید یک لباس مشابه کنید.

ویژگی WoW را امتحان کنید!

این ویژگی به شما امکان می‌دهد از امتحان کردن استایل‌ها و لباس‌هایی که مناسب‌تان است، لذت ببرید. Superlook AI از عکس شما استفاده می‌کند و رنگ پوست، شکل صورت و ویژگی‌های شما را در نظر می‌گیرد و با فشردن یک دکمه، نتایج دقیقی به دست خواهید آورد.

Superlook AI چگونه کار می‌کند؟

 • Magic Wand : برای تسریع روند انتخاب ناحیه‌ای از بدن خود که می‌خواهید لباس آن را تغییر دهید، این گزینه را انتخاب کنید.
 • Eraser : این یکی این قابلیت را دارد که به صورت دستی، تنها بخشی از لباس را که نیاز به تعویض دارد تغییر دهد.
 • Gender/ Colors/ Style : می‌توانید از بین این فیلترها، یکی را انتخاب کنید یا به راحتی نکات و کلمات کلیدی مد نظر خود را وارد نمایید تا بهترین استایل را برای خود جستجو کنید.
 • WoW : این دکمه یک ابزار جادویی است که تمام کارها را برای شما انجام می‌دهد. فقط یک عکس آپلود کنید و WoW را فشار دهید.

شما همچنین می‌توانید بهترین نتایج تولید شده توسط Superlook AI را برای جستجوهای بعدی خود ذخیره کنید.

نقشه راه توسعه Superlook AI

توسعه API برای صنعت مد و فشن

Superlook AI توانسته است API خود را برای صنعت مد و فشن ارائه دهد که به شما امکان می‌دهد ابزارهای توسعه‌یافته توسط تیم ما را در راه‌حل‌های فنی ایجاد شده توسط تیم‌های شخص ثالث جاسازی کنید.

توسعه White Label برای بازار انبوه

توسعه White Label برای صنعت مد و فشن شامل ایجاد ماژول سرویس‌هایSuperlook AI  است که به راحتی لباس‌های تن مدل‌ها را به درخواست هر خانه مد یا سایت لباس‌فروشی آنلاین تغییر می‌دهد.

همکاری با صنایع مد از طریق ادغام برند در محصول

Superlook AI به طور مستقیم برندها را در سرویس خود ادغام می‌کند و همچنین تصاویر به دست آمده را با کالکشن برندهای مختلف و فروشگاه‌های اینترنتی آن‌ها مرتبط می‌کند.

سوالات رایج درباره Superlook AI

هر سؤالی که شما دربارهSuperlook AI داشته باشید، ما برای آن پاسخی داریم. بیایید ابتدا به پرسش‌های رایج زیر پاسخ دهیم:

چگونه می‌توانم ازSuperlook AI برای دریافت یک تیپ و استایل عالی استفاده کنم؟

 • برای دریافت ایده‌های مناسب برای تیپ و ظاهرتان، این مراحل ساده را دنبال کنید: عکس‌تان را در سایت ما آپلود کنید، ابزار Magic Wand را انتخاب کنید، جزئیات لباس را تنظیم نمایید، و روی Make Magic کلیک کنید. فناوری هوش مصنوعی بقیه کارها را انجام خواهد داد.

ویژگی WoW در Superlook AI چیست؟

 • ویژگی WoW بر اساس عکس آپلود شده توسط شما، یک ظاهر تصادفی ایجاد می‌کند. شما می‌توانید این ظاهر تصادفی را ذخیره کنید و حتی آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

چگونه می‌توانم جزئیات لباس را در Superlook AI تنظیم کنم؟

 • پس از آپلود عکس، می‌توانید از ابزار Eraser برای بهبود درک شبکه عصبی در لباس موجود در تصویر استفاده کنید. سپس قبل از ایجاد ظاهر، سبک، رنگ و نوع لباس مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید.

ابزار Magic Wand در Superlook AI چگونه کار می‌کند؟

 • ابزار Magic Wand به شما این امکان را می‌دهد که انتخاب کنید کدام قسمت از لباس‌تان را می‌خواهید در عکسی که آپلود کرده‌اید تغییر دهید. این ابزار تصویری را که در Superlook آپلود کرده‌اید، آنالیز می‌کند و درباره تغییراتی که می‌خواهید انجام دهید، پیشنهاداتی می‌دهد.

آیا می‌توانم پس از ثبت نام در Superlook ، در مسابقات بهترین سوپرمدل دنیا شرکت کنم؟

 • بله، ولی به طور دیگری! پس از ثبت نام، می‌توانید برای ایجاد بهترین تصویر با هوش مصنوعی، در مسابقات ما شرکت کنید و حتی شانس بردن جوایزی را داشته باشید.

Superlook AI چگونه از کسب و کارها پشتیبانی می‌کند؟

 • پس از آپلود عکس، می‌توانید از ابزار Eraser برای بهبود درک شبکه عصبی از لباس موجود در تصویر استفاده کنید. قبل از ایجاد تیپ و استایل جدید روی عکس‌تان، سبک، رنگ و نوع لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم برندهای مورد علاقه خود را در این ابزار ثبت کنم؟

 • پس از آپلود عکس و تنظیم جزئیات لباس، می‌توانید جنسیت، رنگ و استایل را انتخاب کنید یا برای جستجوی آسان برندهای مورد علاقه خود، prompt ها و کلمات کلیدی مد نظرتان را وارد نمایید.

آیا می‌توانم ظاهر منحصر به فردم را که توسط Superlook ایجاد شده است، ذخیره کنم و به اشتراک بگذارم؟

 • بله. شما می‌توانید استایل تولید شده توسط خود را ذخیره کنید و ایده‌های جالب خود را در پلتفرم‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

حالا که با طرز کار این پلتفرم هوش مصنوعی آشنا شدید، می‌توانید به آن بپیوندید و برای خود ظاهری منحصر به فرد ایجاد کنید!

منابع: Superlook ، Medium

در صورتی که مطلب فوق برایتان مفید بود، پیشنهادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ممنون که تا این‌جا همراه ما بودید. تا بعد!

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
هوش مصنوعی GPT
X