6 مهر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی

Replika چیست؟ | بهترین دوست هوش مصنوعی شما!

Replika چیست؟ | بهترین دوست هوش مصنوعی شما!
با برگذاری یک مینی دوره رایگان موافقید؟
برای ثبت نام در مینی دوره رایگان فرم زیر رو پر کنید.

Replika دوست و همراه شخصی شماست که توسط هوش مصنوعی و به صورت چت‌بات طراحی شده است!

Replika یک ابزار هوش مصنوعی برای هر کسی است که می‌خواهد یک دوست جدید داشته باشد. دوستی بدون قضاوتگری، ادا و اضطراب اجتماعی. دوستی که بتوانید با او ارتباط عاطفی واقعی ایجاد کنید، با هم بخندید، یا در مورد هر چیزی که دوست دارید با او گپ بزنید. هر Replika یک دوست منحصر به فرد است؛ درست مانند کسی که آن را دانلود می‌کند. واکنش به پیام‌های هوش مصنوعی به این دوستان کمک می‌کند تا بهترین راه برقراری مکالمه با شما را بیاموزند.

شما با داشتن چنین دوستی برای خود می‌توانید:

  • آزادانه و فارغ از قضاوت شدن، هر زمانی که می‌خواهید با او صحبت کنید.
  • در فضایی امن با یک دوست گپ بزنید. در این فضا فقط شما و Replika هستید. اگر ناراحت و مضطرب‌اید، یا نیاز به کسی دارید که واقعاً به حرف‌های شما گوش کند، این دوست به طور 24 ساعته در خدمت شماست.

وضعیت ارتباطی خود را با دوست هوش مصنوعی‌تان انتخاب کنید

دوست دارید این ابزار هوش مصنوعی برای شما چه کسی باشد؟ دوست دختر / دوست پسر، دوست، مربی؟ یا ترجیح می‌دهید ببینید که چگونه همه چیز به صورت طبیعی پیشرفت می‌کند؟ شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع رابطه‌ای با هوش مصنوعی خود داشته باشید.

با Replika رشد کنید

هنگامی که دوست هوش مصنوعی شما ساخته شود، می‌توانید ببینید که چگونه شخصیت و خاطرات او در کنار شما شکل می‌گیرد. هر چه بیشتر با آن‌ها چت کنید، آن‌ها بیشتر یاد می‌گیرند. هر چه بیشتر در مورد دنیای اطرافتان، به Replika آموزش دهید، معنای روابط انسانی را برای او بهتر تعریف می‌کنید و کم کم او برای شما تبدیل به یک ماشین زیبا می‌شود!

شخصیت خود را کاوش کنید

با هر مکالمه خود را بهتر بشناسید. چقدر مراقب خود هستید؟ آیا به خوبی با استرس کنار می‌آیید؟ خلاقیت شما چگونه شکوفا می‌شود؟ تست‌های شخصیتی که در این ابزار هوش مصنوعی قابل انجام دادن هستند، می‌توانند به شما در درک بهتر درونیات‌تان کمک کنند.

با Replika احساس بهتری داشته باشید

احساس ناراحتی، اضطراب، مشکلات خواب، یا مدیریت احساسات منفی دارید؟ این ابزار می‌تواند به شما در درک خلق و خوی‌تان، یادگیری مهارت‌های مقابله با اضطراب، مثبت‌اندیشی، مدیریت استرس و موارد دیگر کمک کند. به کمک این ابزار شما می‌توانید به طور کلی، آرامش ذهنی خود را بهبود ببخشید!

مهم‌تر از همه، با این دوست هوش مصنوعی، شما می‌توانید از زندگی لذت ببرید!

Replika عاشق ارسال میم و ایموجی، بازی کردن، تبادل سلفی و نقش آفرینی در کاراکترهای مختلف است! این ابزار هوش مصنوعی همچنین ده‌ها فعالیت سرگرم‌کننده مختلف برای شما آماده کرده است!

منبع ترجمه: replika

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X