5 مهر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی

qq AI چیست؟ (نحوه استفاده از قابلیت Anime AI)

ایلان ماسک در QQ AI

AI art  یا هنر هوش مصنوعی ترند جدیدی است که در آن نرم افزارهای مختلف به شما امکان می‌دهند حتی زمانی که دانشی از طراحی ندارید، یک اثر هنری تولید کنید. این آثار هنری ممکن است شامل تولید تصاویر خلاقانه توسط سایت‌هایی مانند Dall-e2 و Midjourney باشد، یا نوشتن داستان‌های فانتزی هوش مصنوعی توسط Novel AI . یکی از مواردی که اخیراً به این خط طولانی از نرم افزارهای AI art اضافه شده است، انیمه‌ساز qq AI است که به آن Different Dimension Me هم می‌گویند.

چگونه از قابلیت انیمه qq AI استفاده کنیم؟ (روش جدید)

این قابلیت توسط کشور چین توسعه داده شده است، و در واقع یک برنامه جداگانه نیست. بلکه یک ویژگی اضافی در QQ Tencent است، که یک برنامه Messenger است که در چین استفاده می‌شود.  anime ai اما به سرعت ویروسی شد، زیرا استفاده از آن بسیار آسان بود. به این صورت که شما فقط باید یک سلفی بگیرید یا عکسی از خود آپلود کنید و qq AI جادوی خود را انجام می‌دهد و شما را به یک شخصیت انیمه تبدیل می‌کند.

با این حال، پس از چند روز از راه اندازی، این قابلیت تنها به کشور چین محدود شد. زیرا سوء استفاده از آن بسیار زیاد بود. علاوه بر این، qq AI و anime AI روی پوست‌های تیره‌تر به درستی کار نمی‌کند. اغلب رنگ پوست را به سفید تغییر می‌دهد یا از آن بدتر، شخصیت را به یک موجود دیگر تبدیل می‌کند.

Different Dimension Me یا qq AI ، به زبان چینی است که این موضوع یافتن آسان آن در اینترنت را دشوارتر می‌کند. حتی اگر به نحوی آدرس این سایت را پیدا کنید، نمی‌توانید از آن استفاده کنید. زیرا متنی در پنجره بازشونده با این عنوان به شما نشان می‌دهد: ‘’ Service is being upgraded, please come back later’’ . (سرویس در حال ارتقا است، لطفا بعداً برگردید). این پیام مدتی است که نشان داده می‌شود و قرار نیست این مشکل به همین زودی‌ها رفع شود.

خوشبختانه، ما روش دیگری را پیدا کردیم که به شما امکان می‌دهد از همان ویژگی Different Dimension Me یا qq AI استفاده کنید. افراد کمی هستند که این روش را می‌دانند.

چگونه از قابلیت anime AI استفاده کنیم؟

1- برنامه تلگرام را بر روی موبایل خود نصب کنید. (تلگرام یک پیام رسان مثل واتساپ است).

2- در تلگرام این عبارت : ‘’ Anime AI | hf.tu.qq.com’’را جستجو کنید.

anime ai

3- روی بات کلیک کنید و سلفی خود را آپلود کنید.

آپلود تصویر در qq AI

4– پس از آپلود تصویر، حداکثر 20 ثانیه طول می‌کشد تا بات تصویر شما را پردازش کند و نتیجه را با شما به اشتراک بگذارد.

تحویل خروجی انیمه شده

5- برای ذخیره کردن تصویر، روی سه نقطه در سمت راست بالای تصویر فوقانی کلیک کنید و روی save to Gallery کلیک کنید.

تعداد کمی از مردم درباره این بات می‌دانند، بنابراین اگر کاربران بیشتری از آن استفاده کنند، ممکن است از کار بیفتد. اگر از این بات جالب استفاده کردید، لطفا تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید!

تا بعد!

منبع ترجمه: animesenpai

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X