6 اسفند 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی GPT
هوش مصنوعی

Playground AI چیست؟ | معرفی ابزار جدید AI Art

با برگذاری یک مینی دوره رایگان موافقید؟
برای ثبت نام در مینی دوره رایگان فرم زیر رو پر کنید.
Play Video about Playground AI چیست؟ | معرفی ابزار جدید AI Art

شاید قبلاً در مورد تصاویری که نرم افزارهای هوش مصنوعی مانند DALL-E2 و Stable Diffusion تولید می‌کنند، شنیده باشید. اما آیا می‌دانید که چگونه می‌توانید کار با این ابزارها را شروع کنید؟ قبلاً در این وب سایت توضیح داده‌ایم که با ابزارهایی مانند DALL-E 2 ، Midjourney ، Lensa AI و Leonardo AI چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید، اما اگر می‌خواهید که دسترسی آسان‌تری به این فناوری پیشرو داشته باشید، و تصاویر خود را در کمترین زمان ممکن ایجاد کنید، Playground AI یک گزینه ایده آل است. این پلتفرم در حال حاضر رایگان است، پس حتماً آن را امتحان کنید. همچنین یک مدل دیگر به نام ChatGPT Playground AI وجود دارد که بستری تعاملی برای کار با مدل‌های هوش مصنوعی مکالمه‌ای مثل GPT3.5 و GPT-4 است.

بازی با تصاویر هوش مصنوعی در Playground AI

Playground AI وب سایتی است که در آن می‌توانید تکنیک‌های هوش مصنوعی مولد مانند DALL-E و Stable Diffusion را تست کنید. با ارائه یک prompt متنی، یک prompt از تصاویر ساختگی ایجاد می‌شود. تصاویری که می‌توانید از دیدنشان شگفت‌زده شوید، آن‌ها را به اشتراک بگذارید یا برای پروژه خود استفاده کنید.

تا همین اواخر، شناخت و تست سریع این فناوری هوش مصنوعی دشوار بود، اما با هوش مصنوعی Playground شما به راحتی یک حساب کاربری ایجاد می‌کنید (با ثبت نام مستقیم از طریق گوگل) و می‌توانید بلافاصله شروع به کار کنید. این سرویس در حال حاضر یک سرویس جدید به حساب می‌آید و رایگان است، بنابراین تا زمانی که چنین است، آن را بررسی کنید.

رابط کاربری آن نیز ساده و استفاده از آن آسان است. در واقع می‌توانید بلافاصله یک prompt را در آن تایپ کنید و روی generate کلیک کنید.

بازی با تصاویر هوش مصنوعی
Playground AI به شما امکان می‌دهد بین DALL-E و Stable Diffusion سوئیچ کنید

چند نکته برای راهنمایی بیشتر

  • Prompt متنی در سبک و محتوای تصویر تأثیر زیادی دارد، اما چند راه دیگر نیز برای رسیدن به نتیجه دلخواه وجود دارد.
  • فیلترها یک استایل و یک اتمسفر خاص را در تصویر ایجاد می‌کنند. بنابراین فیلترهای این ابزار، مشابه فیلترهای رنگی که در برنامه‌های ویرایش عکس می‌شناسیم، نیستند. همچنین می‌توانید تصویر خود را وارد کنید تا الگوریتم‌های Playground AI از آن الهام بگیرند.
  • سعی کنید از توصیفات معنی‌دار و غنی استفاده کنید. در این‌جا نمونه‌ای از یک prompt را می‌بینید که تصویر مارمولک بالای این صفحه را ایجاد کرده است:

Fullbody headshot of vibrant adorable anthro gecko in space, gecko made of cosmic space dust, subsurface scattering, ambient, misty, cinematic photograph, incredible detail, ultra quality

خب، همین بود! از استفاده از این ابزار هوش مصنوعی لذت ببرید!

تا بعد!

منبع ترجمه: hoeijmakers

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
هوش مصنوعی GPT
X