6 اسفند 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی GPT
بلاک چین

NFTGo چیست؟ | مجموعه اطلاعات مهم بازار NFT

NFTGo چیست؟ | مجموعه اطلاعات مهم بازار NFT

همه NFT Aggregator ها مثل هم نیستند. برخی از آن‌ها مجموعه داده‌های مرتبط با قیمت را به صفر می‌رسانند، و برخی دیگر روی جزئیات کالکشن‌های NFT تمرکز می‌کنند. اگر به دنبال اطلاعات بسیار خاصی هستید، چنین سایت‌هایی برای شما مناسب‌اند. اما همیشه به کار خریداران معمولی NFT نمی‌آیند. این جاست که NFTGo وارد می‌شود. NFTGo به بازار و بازاریابی NFT در مفهومی بسیار گسترده‌تر نگاه می‌کند، مجموعه داده‌های بسیار گسترده‌تری را در نظر می‌گیرد، به ترندهای کلی بازار نگاه می‌کند و در عین حال تلاش می‌کند برای خریداران باتجربه NFT جذاب باشد. اما این چگونه ممکن است؟ بیایید ببینیم چطور است.

NFTGo چه کاربردی دارد؟

سازندگان NFTGo می‌گویند هدفشان این است که این پلتفرم را به «دروازه‌ای به اکوسیستم NFT» تبدیل کنند، که دسترسی کاربران به NFT ها، کشف، فیلتر، خرید و استفاده از آن‌ها را آسان‌تر کند. این به معنای رد تجزیه و تحلیل داده‌های متمرکز بر قیمت به نفع رویکردی جامع‌تر است که با دید کلان‌تر و بزرگتری به این فضا نگاه می‌کند.

در عمل، این بدان معناست که بازدیدکنندگان این پلتفرم می‌توانند داده‌ها را درباره معیارهایی مثل فعالیت‌های تجاری کلان، تجزیه ارزش بازار و فعالیت مهره‌های بزرگ (Whales) ببینند تا دید وسیع‌تری نسبت به بازار پیدا کنند.

NFTGo چیست؟

NFTGo چیست؟

NFTGo اطلاعات مربوط به دارایی‌های NFTGo را به صورت بلادرنگ گردآوری کرده، در کنار هم می‌چیند و نمایش می‌دهد. اطلاعاتی مثل حجم معاملات، قیمت کف، داده‌های مربوط به دارندگان، احساسات بازار و بسیاری از موارد دیگر. این پلتفرم به کاربران درک جامعی از ترندهای بازار NFT ارائه داده و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا خرید و سرمایه گذاری NFT خود را از طریق داده‌های خود، بهینه کنند.

بر خلاف سایر سایت‌های تجزیه و تحلیل NFT که برای داده‌های دست دوم پول می‌گیرند، NFTGo با افتخار در وب سایت خود اعلام می‌کند که چنین سیستمی را اجرا نمی‌کند. زیرا این پلتفرم معتقد است که تمام داده‌های موجود در این زنجیره از کاربران Web3 می‌آید. و بنابراین، این داده‌ها باید باز نگه داشته شوند». این حرکت بدین معنی است که تمام اطلاعات سایت NFTGo عمومی است و فقط برای اعضا نیست.

NFTGo چندین کتگوری در سایت خود دارد که کاربران می‌توانند در آن‌‌ها به دنبال موارد مطلوب خود بگردند. این دسته‌بندی‌ها به هفت زیرمجموعه از جمله فروش‌های برتر، Mint های برتر و داده‌های بازار تقسیم شده است. Whales  (نهنگ‌ها) ارائه دهنده بینش مربوط به آن چیزی است که مهره‌های بزرگ در فضای NFT ، در حال خرید و فروش و Mint کردن آن‌ها هستند. بخش Research دارای پست‌های وبلاگی است که وضعیت بازار را منعکس می‌کند. یک دسته دیگر به نام Drops وجود دارد که آخرین NFT های وارد شده به بازار را معرفی می‌کند.

در همین حین که پلتفرم‌های دیگر در تلاشند کاربران خود را در عرض چند ثانیه وادار به خرید یک NFT کنند، NFTGo به دنبال ارائه اطلاعات و آموزش به کاربران است که این ویژگی‌، آن را به ابزاری مفید برای تمام طرفداران NFT تبدیل می‌کند.

چگونه می‌توانم وارد این پلتفرم شوم؟

NFTGo از طریق سایت NFTGo.io در دسترس است و کاربران باید مطمئن شوند که از طریق این لینک یا از طریق تایپ همین آدرس، وارد آن شوند. نه از طریق جستجوی NFTGo در گوگل. همچنین باید توجه داشته باشید که NFTGo به هیچ وجه به اپلیکیشن کلاهبرداری که به این نام در اپ استورهای اپل و اندروید وجود دارد، ربطی ندارد.

NFTGo کاملاً رایگان است و هیچ مدل عضویت پرمیومی ندارد. تمام داده‌هایی که این پلتفرم گردآوری می‌کند، برای همه کاربران رایگان است. این بخشی از فلسفه کاری NFTGo است و بعید است که به این زودی‌ها فلسفه‌اش را تغییر دهد.

NFTGo چه کمکی به من می‌کند؟

NFTGo یک ابزار عالی برای کسانی است که می‌خواهند با یادگیری معیارهای جالب تجزیه و تحلیل، که به روشی بسیار واضح و قابل درک آموزش داده می‌شوند، دید کلی‌تری نسبت به بازار NFT داشته باشند. این که ببینیم مهره‌های بزرگ این بازار چه کاری انجام می‌دهند، بسیار مفید است. زیرا این اغلب به شما نشان می‌دهد که پولتان را کجا سرمایه‌گذاری کنید.

NFT Go چه کمکی به من می‌کند؟

نتیجه‌گیری

NFTGo یک رویکرد عالی برای تجزیه و تحلیل و جمع آوری NFT دارد و آن رایگان بودن و باز بودن آن برای همه است. این چیزی است که حتی خریداران مبتدی NFT می‌توانند از آن استفاده کنند. گستره این معیارهای تحلیل شده قابل توجه است. چرا که مجموعه اطلاعاتی در این سایت وجود دارد که در هیچ جای دیگری در کنار هم قرار نگرفته‌اند.  این سایت به خصوص در ارائه یک نگاه کلی از بازار NFT به خریداران بالقوه، فوق‌العاده عمل می‌کند.

منبع: buynft

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
هوش مصنوعی GPT
X