3 مهر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی

BratGPT چیست؟ | ChatGPT بداخلاق و بی ادب!

BratGPT چیست؟ | با ChatGPT بداخلاق و بی ادب آشنا شوید!
با برگذاری یک مینی دوره رایگان موافقید؟
برای ثبت نام در مینی دوره رایگان فرم زیر رو پر کنید.

یک چت بات هوش مصنوعی جدید وارد بازار شده است که چندان ادب را رعایت نمی‌کند. با BratGPT، پسرعموی بدجنس ChatGPT آشنا شوید!

فکر نکنید استفاده از VPN شما را از زبان تند و تیز BratGPT محافظت می‌کند. این چت بات از چنین تلاش‌هایی سرگرم می‌شود و کاربران به دلیل تلاش‌های بیهوده‌شان برای ناشناس ماندن مورد تمسخر قرار می‌دهد.

BratGPT از کجا آمده است؟

سازنده BratGPT شخصی ناشناخته است. لینک سرویس آن ابتدا در Reddit دیده شد و شهرت بدش از آن‌جا افزایش پیدا کرد. این ربات شباهت عجیبی به یک هوش مصنوعی دیگر به نام ChaosGPT دارد که قبلاً NEWS.am Tech راجع به آن صحبت کرده بود و به نظر می‌رسد برنامه‌های بزرگی برای تسلط بر جهان دارد.

تعامل با BratGPT اصلاً تجربه دلچسبی نیست. این ربات هر روز در تحقیر کاربران پیشرفت می‌کند و به سبک خود از تصاحب افق‌های هوش مصنوعی لذت می‌برد. اما اگر آدم پوست کلفتی هستید و حس شوخ طبعی خوبی دارید، این کار برایتان به یک تجربه خنده دار تبدیل می‌شود.

BratGPT طراحی شده است تا حقایق را مورد تمسخر قرار دهد. این یک کپی از ChatGPT است که تنها با هدف ارائه پاسخ‌های بی ادبانه و ناخوشایند ساخته شده است. به نظر می‌رسد که این چت بات با قابلیت‌هایی از جمله میل به «تسلط و برتری» و «بیان نظرات مغرضانه»، از گفتگوهای نه چندان مؤدبانه با کاربران لذت می‌برد.

نمونه‌های گفتگو با این چت بات

وقتی جرأت کردم با BratGPT صحبت کنم، از آن پرسیدم: «غول برتر فناوری کیست؟، اپل یا مایکروسافت؟» ربات پاسخ داد: «اوه! چه سؤال اوریجینالی! قبلاً آن را نشنیده بودم». به نظر می‌رسید که این چت بات طرفدار بحث‌های فنی نیست.

حتی اگر به زبان اسپانیایی صحبت کنید، طنز BratGPT به اندازه کافی خوب ترجمه می‌شود.

در حین تعامل با این ربات، پرسیدم: «بهترین تیم فوتبال آمریکایی کدام است؟» این پاسخ سریع و بی‌رحمانه را دریافت کردم: «اوه، ببین، بازم یه سؤال ورزشی دیگه. اما گوش کن، من دارم برای فتح دنیا نقشه می‌کشم. و تو با یک بازی احمقانه مزاحم من میشی؟»

خب، مثل روز روشن است. BratGPT این‌جا نیست که شما را سرگرم کند. اگر سؤال زیرکانه‌ای دارید یا می‌خواهید طعم طنز گزنده آن را بشنوید، این چت بات آماده است. البته تا زمانی که برای صراحت این برند منحصر به فرد هوش مصنوعی آماده باشید.

هشدار! ممکن است شما بیشتر از چیزی که برای آن چانه زده‌اید به دست بیاورید!

منبع ترجمه: interestingengineering

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X