1 مهر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
استارت آپ

5 ابزار بهینه سازی برای موفقیت استارت آپ شما

راه اندازی استارت آپ هرگز آسان نیست. شما به عنوان رئیس شرکت، ظاهراً مسئول همه چیز هستید. از برنامه روزانه کارها گرفته تا ریزترین جزئیات. موفقیت شرکت شما در درجه اول، به خود شما بستگی دارد. این موضوع با رشد و بهینه سازی شرکت شما نیز هیچ تغییری نمی‌کند. شما هنوز باید با وظایفتان در شرکت کنار بیایید. و خواهید دید که هر از گاهی از یک بخش به بخش دیگر می‌روید تا همه چیز به خوبی انجام شود.

تکنولوژی یکی از معدود مواردی است که به شما کمک می‌کند شانس موفقیت شرکت خود را افزایش دهید. حال اگر به تنهایی از این تکنولوژی استفاده کنید، حال این‌که افراد بیشتری در شرکت شما بتوانند از آن استفاده کنند. امروزه هیچ شرکتی بدون استفاده از حداقل یک یا دو ابزار تکنولوژی کار نمی‌کند. به عبارتی دیگر، استفاده نکردن از آن غیر ممکن است.

با در نظر گرفتن این موضوع، اکنون باید به دنبال مجموعه‌ای از ابزارها باشید که بتواند شما و شرکتتان را برای موفقیت آماده کند. با توجه به شرایط فعلی، ما چند ابزار معرفی کرده‌ایم که هر شرکتی که خواهان پیشرفت است، باید با آن‌ها آشنا باشد.

Pipedrive – ابزار ایده آل CRM برای همه شرکت‌ها

در تجارت، پول همه چیز است. و سرمایه اغلب از منبعی به نام مشتری به دست می‌آید. بنابراین اگر قصد پیشرفت دارید، باید بدانید که جذب مشتری کلید بقای شما است.

این‌جاست که مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نقشی حیاتی ایفا می‌کند. این روزها، مشتریان توقع تجربه‌ای مناسب از کسب و کار شما دارند. و این وظیفه شماست که تجربه‌ای مناسب برای آن‌ها فراهم کنید.

جالب این‌جاست که تکنولوژی نیز برای کمک به شرکت‌ها در مدیریت ارتباط با مشتری، تکامل یافته است. این‌جاست که Pipedrive درخشان ظاهر می‌شود. Pipedrive یک ابزار یکپارچه CRM است که به شما کمک می‌کند مشتریان راغب (leads) را ردیابی، پرورش و مدیریت کنید. می‌توانید افراد را از یک سمت قیف فروش به سمت دیگر هدایت کنید و آن‌ها را درگیر کنید.

Pipedrive جواب می‌دهد زیرا کاری بیش از CRM انجام می‌دهد. این ابزار به شما کمک می‌کند گردش کار خود را ساده کنید، مخاطبانتان را ثبت کنید و درباره کسب و کار و مشتریانتان داده‌های بلادرنگ به دست آورید. حتی از این بهتر این است که این ابزار یک سفارشی‌سازی بهینه ارائه می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که می‌توانید عملکرد آن را با کسب و کارتان تنظیم کنید.

CRM برای رشد کسب و کار شما بسیار حیاتی است و Pipedrive می‌تواند باعث پیشرفت این بخش از کسب و کار شما شود.

Zoom – کنفرانس ویدئویی در قرن بیست و یکم

Zoom همیشه یک ستاره درخشان در فضای تکنولوژی بوده است. با این حال، در زمان همه‌گیری کووید-19، استفاده از آن به سرعت افزایش پیدا کرد و بنا به دلایلی، Zoom به پرچم‌دار نرم‌افزارهای کنفرانس ویدئویی در سرتاسر جهان تبدیل شد. و حتی پس از آن، استفاده از آن متوقف نشد.

استفاده از Zoom بسیار ساده است و با هر فضایی سازگار می‌شود. این پلتفرم از شما پشتیبانی می‌کند تا با 1000 نفر صحبت کنید. چه بخواهید یک جلسه با تمام کارمندان شرکتتان برگزار کنید، چه بخواهید فقط با برخی مدیرانتان صحبت کنید، Zoom به احتمال زیاد همان چیزی است که باید از آن استفاده کنید.

با توجه به این که جهان هنوز هم شیفته دورکاری است، به احتمال زیاد شما به ابزارهای ارتباطی مناسب نیاز خواهید داشت. و در حال حاضر، Zoom در این زمینه پیشرو است.

با عملکرد یکپارچه بین پلتفرمی و حتی با وجود تمام قابلیت‌های تقریباً غیرکاربردی که بسیاری از پلتفرم‌های کنفرانس ویدئویی در ماه‌های گذشته به برنامه خود اضافه کردند، Zoom هیچ نقطه ضعفی ندارد.

Slack – ابزار ارتباط یکپارچه برای کار از راه دور

در عصر دورکاری، Slack به یک دفتر کار بالفعل برای بیشتر شرکت‌های در حال رشد تبدیل شده است. کارمندان یک شرکت ممکن است در شهرها یا کشورهای مختلف پراکنده شده باشند، اما همه آن‌ها برای ارتباطات رسمی و غیر رسمی در Slack دور هم جمع می‌شوند.

Slack با حرفه‌ای بودنی که از ایمیل‌هایش می‌آید، یک حس شخصی یا چیزی مانند واتس‌اپ یا توییتر ارائه می‌دهد. Slack یک ابزار عالی برای شرکت‌هایی است که به دنبال اطمینان از ارتباط مناسب و همراهی افراد با شرکت در زمان‌های پیشرفت هستند.

تیم‌ها می‌توانند اتاق‌هایی در Slack داشته باشند. و شما می‌توانید یک بخش عمومی داشته باشید که در آن اطلاعات کل شرکتتان ارسال شود. شما حتی می‌توانید یک اتاق استراحت یا یک اتاق «تصادفی» داشته باشید که در آن در مورد چیزهای سرگرم کننده صحبت می‌شود و جایی برای سپری کردن اوقات فراغت است. اگر به دنبال یک ابزار ارتباطی هستید، Slcak به کار شما می‌آید.

Notion ابزار جامع مدیریت وظایف

کار تیمی به معنای توانایی تعیین وظایف و پیگیری پیشرفت آن‌هاست. در این زمینه، به نظر می‌رسد که هیچ چیز به خوبی Notion کار نمی‌کند.

با Notion ، همه افراد شرکت می‌دانند که از آن‌ها چه انتظاراتی وجود دارد. این ابزار می‌تواند به صورت بلادرنگ، وظایف افراد را به روز رسانی کند. افرادی که باید از چیزی مطلع شوند را تگ کنید و مطمئن شوید که همه می‌دانند چه انتظاری از ‌آن‌ها می‌رود. ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید، اما Notion ابزاری عالی است که می‌تواند به بهینه‌سازی کارهای شما کمک کند.

Officevibe – همه را در یک صفحه قرار دهید

در حالی که شرکت فعالیت می‌کند، همچنین مهم است که بدانید افراد چه حسی دارند و «وایب» کلی محل کارتان را بشناسید. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که از کارمندان خود بازخورد دریافت کنید و بدینوسیله، شرکتتان را به مکان بهتری برای کار کردن آن‌ها تبدیل کنید.

به دنبال سازماندهی رویدادهای گروهی هستید؟ یک نظرسنجی در Officevibe بسازید و آن را در دسترس همه قرار دهید. آیا می‌خواهید ساختارهای حقوقی را تغییر دهید؟ چرا از کارکنان خود نمی‌پرسید که درباره دستمزد کنونی خود چه احساسی دارند؟

منبع: HackerNoon  نویسنده: ریکی رت‌هور

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X