2 مهر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی

هوش مصنوعی Uberduck | ابزار تقلید صدای AI !

هوش مصنوعی Uberduck

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که برخی صداها، مخصوصاً در آهنگ‌ها و فیلم‌ها، چگونه اینقدر زنده و واقعی به نظر می‌رسند؟ اگر تا به حال از خود پرسیده‌اید که رپرها چگونه به چنین جادویی از صدا دست پیدا می‌کنند، پاسخ شما در هوش مصنوعی Uberduck است. تعداد زیادی از کاربران و تولیدکنندگان محتوا پس از انجام تنظیمات اخیر در سرویس‌های صوتی TikTok ، به سرویس متن به گفتار Uberduck روی آورده‌اند.

این برنامه برای ساخت دستیار مجازی، از سنتز صدای عصبی استفاده می‌کند. می‌توانید از این سایت برای خواندن متن خود استفاده کنید، به گونه‌ای که گویی یک فرد مشهور، یک ربات ترانسفورمرز یا هر شخصیت خیالی دیگری هستید. همه دوست دارند با شخصیت‌های فیلم یا سریال مورد علاقه خود صحبت کنند. درست است؟ سرویس هوش مصنوعی Uberduck صدای هر هنرمندی را که بخواهید به شما می‌دهد. Uberduck جملات شما را دریافت می‌کند و با لحن و صدای دلخواهتان به شما برمی‌گرداند.

از آن‌جا که Uberduck.AI یک برنامه آنلاین در مرحله تست است، App Store آن را در لیست خود قرار نداده است. Uberduck.AI اخیراً در TikTok به خوبی جا افتاده است و به عنوان یک انتقال متن به گفتار، توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هوش مصنوعی Uberduck اهمیت خود را زمانی نشان داد که Yotta در اواخر 2021 با آن‌ها تماس گرفت تا برای یک هدیه پایان سال درخشان برای کاربرانش با آن‌ها همکاری کند.

Uberduck در حین دو هفته، 150.000 آهنگ رپ سفارشی و lyrics video برای کاربران Yotta ایجاد کرد. بسیاری از اکانت‌های جدید در نتیجه محبوبیت رپ‌های Yotta ایجاد شد. وقتی صحبت از ایجاد تفاوت در ترند جدید می‌شود، Uberduck از چت‌بات‌ها و هوش مصنوعی استفاده می‌کند.

Uberduck.AI یک ابزار عالی برای افزایش دسترسی و تأثیر محتوای شماست. اکنون که یک تصور کلی از هوش مصنوعی Uberduck دارید، بیایید جلوتر برویم.

هوش مصنوعی Uberduck چیست؟

اگر تا به حال خواسته‌اید که صدای یک فرد مشهور یا خیالی را تقلید کنید، هوش مصنوعی UberDuck ابزاری است که باید از آن استفاده کنید. این سرویس صدای افرادی مانند کانیه وست، نیکی میناژ، میکی ماوس و بسیاری دیگر را در خود دارد. با استفاده از این برنامه هوش مصنوعی، کاربران ممکن است متن را با صدای یک فرد مشهور به گفتار تبدیل کنند. این امکان وجود دارد که از برنامه با صدای خود هم استفاده کنید. در ابزار هوش مصنوعی UberDuck ، یک مدل Transformer پاسخ‌های متنی ایجاد می‌کند، که سپس با استفاده از یک ربات گفتگوی صوتی WebRTC به صدا تبدیل می‌شود.

وقتی صدای یک سلبریتی ضبط و نسخه‌سازی (Transcrib) می شود، هیچ کس نمی‌تواند تفاوت بین آن و نسخه اصلی را تشخیص دهد. این ابزار همچنین توسط تیک‌تاکرها برای بهبود کیفیت انتقال متن به گفتار استفاده می شود. در آخر می‌توان گفت که مدیر مکالمه این برنامه ذهنی باز و پذیرنده دارد.

گروهی از دانشجویان در اواخر دهه 2020 تصمیم گرفتند نرم‌افزاری را با استفاده از هوش مصنوعی توسعه دهند که بتواند صدای آنلاین را با تقلید از صدای هر شخص دیگری تغییر دهد. این آغاز هوش مصنوعی Uberduck بود که موفقیت توسط ویل لوئر و زک ونر در سال 2020 راه اندازی شد.

چه چیزی هوش مصنوعی Uberduck را جالب می‌کند؟

هوش مصنوعی Uberduck نه تنها مبتکرانه است بلکه چند وجهی نیز هست. هوش مصنوعی Uberduck موارد زیر را به شما ارائه می دهد:

 • نرم افزار هوش مصنوعی که در Uberduck استفاده می شود، یکی از بهترین موارد برای ارائه نتایج عالی است.
 • این ابزار در طراحی صدا، به بهترین نحو خلاقانه عمل می‌کند.
 • نتایج آن کوتاه مدت است، زیرا این برنامه بر اساس فناوری هوش مصنوعی ساخته شده است.
 • صداهای هوش مصنوعی Uberduck ممکن است در ابزار Text-to-Speech آن یافت شوند. گرچه جایی برای بهبود این سیستم وجود دارد.
 • علاوه بر این، هوش مصنوعی Text-to-Speech قابلیت‌های مفید زیادی برای توسعه بر مبنای صدا دارد.
 • طراحان این اپلیکیشن ادعا می‌کنند که لهجه‌های مختلف را نیز پوشش می‌دهند.
 • توانایی یادگیری زبان جدید، یکی از بهترین ویژگی‌های این برنامه است.
 • علاوه بر این، به زودی صداهای فرانچایز بیشتری از برندهای فعلی برنامه قابل دسترس خواهند بود.  

هوش مصنوعی UberDuck چگونه کار می کند؟

رابط کاربری این نرم افزار بصری است. شما می توانید با کلیک بر روی لینک به سایت دسترسی پیدا کنید. به سادگی روی یک ویژگی در نوار ابزار بالا کلیک کنید تا از آن استفاده کنید. تبدیل متن به گفتار ممکن است با انتخاب آن و سپس صدای واضح از منوی کشویی فعال شود. می توانید متن را به صورت دستی وارد کنید یا یک متن از پیش نوشته شده تولید کنید.

فرآیند کار پخش صدای هوش مصنوعی UberDuck اکنون تکمیل شده و در دسترس است، بنابراین می توانید با کلیک بر روی گزینه Play این کار را انجام دهید. برای شنیدن متنی که با صدای بلند خوانده می‌شود، integrates را بزنید و صبور باشید تا نرم افزار کار خود را انجام دهد.

عملکردهای صوتی اضافی شامل شبیه سازی صدا، صدای مرجع و استودیوی صوتی هستند که ممکن است توسط کاربر مورد استفاده قرار گیرند. به همین دلیل، می‌توانید موسیقی و صداهای سفارشی‌شده را برای بهبود متریالتان به این نرم‌افزار اضافه کنید. همچنین به عنوان یک آلترناتیو، می‌توانید از آن برای اهداف مختلفی مانند اضافه کردن زیرنویس به ویدیوهای TikTok خود استفاده کنید.

به عبارت دیگر، سرویس رایگان هوش مصنوعی Uberduck یک synthesizer گفتار است که ممکن است برای تغییر صدای شما به صورت آنلاین استفاده شود. همچنین می توانید از این اسباب بازی گفتاری شگفت انگیز برای تبدیل صدای هنرمندان رپ به ملودی های زیبا استفاده کنید.

در این اپلیکیشن چه چیزی وجود دارد؟

هوش مصنوعی (AI) در Uberduck می تواند متن را به گفتار تبدیل کند. در سایت ممکن است طیف وسیعی از صداهای شخصیت‌ها را بشنوید. صدای یک بازیگر توسط هر شخصی قابل تقلید است. می توان از صدای یک بازیگر زن در آواتار بازیگر مرد استفاده کرد. همچنین می توانید با Uberduck به صدای بازیگر یا خواننده مورد علاقه خود گوش دهید.

هوش مصنوعی Uberduck یک تاکتیک بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) شناخته شده از سال 2020 است. مجموعه صداهای افراد مشهور در این برنامه به طور مداوم در حال گسترش است. این امکان وجود دارد که با ضبط و به اشتراک گذاری صدای خود از صدای خود به عنوان یک فرد مشهور استفاده کنید. صدای یک بازیگر یا خواننده رپ ممکن است با این برنامه تنظیم شود. ویژگی‌های مثبت و قابلیت‌های این ابزار هوش مصنوعی بسیار زیاد است.

استفاده از فناوری تشخیص صدا به فیلم ها یا سریال‌های تلویزیونی محدود نمی‌شود. کاری که با آن انجام می دهید کاملاً به خودتان بستگی دارد. به گفته سازندگان لهجه یک فرد ممکن است با این برنامه تغییر کند. یکی از مهم ترین ویژگی‌های هوش مصنوعی Uberduck ظرفیت آن در آموزش زبان جدید به کاربران است. سازندگان این اپلیکیشن امکان تنظیم صدای خود را نیز برای کاربران فراهم کرده‌اند. در نتیجه مردم به شما توجه خواهند کرد.

چگونه از Uberduck Al برای تبدیل متن به گفتار استفاده کنیم؟

استفاده از صدای هوش مصنوعی Uberduck یک تکنیک متداول است که توسط تیک‌تاکرها و دیگر سازندگان ویدیو استفاده می‌شود.

با دنبال کردن این مراحل، به سادگی می‌توان تبدیل متن به صدا را در این برنامه انجام داد:

 • از طریق اینترنت به Uberduck.AI دسترسی پیدا کنید.
 • با حساب Gmail، discord یا Uberduck.AI خود وارد شوید.
 • یک هنرمند را انتخاب کنید و متنی را که می خواهید به کلمه گفتاری تبدیل کنید تایپ کنید.
 • گزینه synthesize را انتخاب کنید.
 • می توانید از آن برای تبدیل متن به گفتار با استفاده از صدای موزیسین مورد علاقه خود استفاده کنید.
 • نسخه mp3 را دانلود کنید و از آن در ویدیوهای خود استفاده کنید.

قیمت‌ها و طرح‌های Uberduck.AI

طرح فعلی Uberduck AI شامل موارد زیر است:

Free plan – این طرح به شما امکان می دهد به بیش از 2000 صدا به همراه ویرایشگر ویدئو و Throttled API دسترسی داشته باشید.

Creators Plan – این طرح از 10 دلار در ماه شروع می شود و به کاربران امکان دسترسی Unthrottled API را می دهد. همچنین دارای صداهای استفاده تجاری با 2000 رندر Fastlane Priority در ماه است. سازندگان این آزادی را دارند که ویدیوهای رایگان Watermark ایجاد کنند.

Clones – طرح کلون با قابلیت Creator plan+ از 25 دلار در ماه شروع می‌شود. این طرح این امکان را به شما می‌دهد تا صدای خود را شبیه سازی کنید و از آن در هر مکانی استفاده کنید.

نتیجه‌گیری

هوش مصنوعی (AI) تصویری از دنیای آینده است. هوش مصنوعی Uberduck به عنوان یک برنامه گفتار به متن، بسیار سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد. البته هنوز صداهای زیادی در آن وجود ندارد زیرا نرم افزار در حال توسعه است. هوش مصنوعی Uberduck علیرغم ایراداتش، یکی از بهترین اپلیکیشن های صوتی موجود در بازار است. با هوش مصنوعی Uberduck تبدیل متن به گفتار امکان پذیر شده است و صدای بازیگران، خوانندگان و سایر مجریان را می توان در آن تقلید کرد. با افزایش محبوبیت Uberduck، موج جدیدی از کلیپ های یوتیوب که از ابزار زبانی استفاده می کنند، به وجود می‌آید.

از آنجایی که هوش مصنوعی تصویری از دنیای آینده است، بیایید همین حالا شروع کنیم. استفاده از یک چت‌بات صوتی مانند هوش مصنوعی Uberduck در حین گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود، راهی عالی برای سرگرم شدن است.

منبع: valasys

Leave feedback about this

 • کیفیت
 • قیمت
 • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X