8 آذر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
SEO

10 استراتژی لوکال سئو

10 استراتژی لوکال سئو برای پزشکان و دندانپزشکان

آیا می‌خواهید در جستجوهای گوگل بیشتر دیده شوید؟ در اینجا 10 استراتژی مهم لوکال سئو برای پزشکان و دندانپزشکان روبرویتان است.

گوگل درصد زیادی از ترافیک خود را به وب سایت‌های مربوط به مراقبت‌های بهداشتی اختصاص می‌دهد.

برای رزرو نوبت ملاقات با یک پزشک، 51 درصد از بیماران از جستجوی اینترنتی آغاز می‌کنند. و این موضوع که بیماران برای یافتن یک مرکز درمانی در گوگل جستجو می‌کنند، به معنای واقعی یک نوع تجارت است.

SimilarWeb متوجه شده است که 85 درصد از ترافیک ClevelandClinic.org ، 83 درصد از ترافیک HopkinsMedicine.org و 87 درصد از ترافیک MayoClinic.org مربوط به جستجوی ارگانیک است.

اما رتبه‌بندی گوگل به سادگی ایجاد یک وب سایت نیست. دنیای آنلاین اکنون بسیار فراتر از این حرف‌ها است.

امروزه بیماران به دنبال نزدیک‌ترین پزشک به محل سکونت خود می‌گردند. این بدان معناست که باید برای مخاطبان محلی خود بهینه سازی کنید. تا بدینوسیله ترافیک قابل توجهی در کلینیک خود ایجاد کنید.

به همین دلیل است که لوکال سئو برای کسب و کارهای مدرن مربوط به دندانپزشکی و پزشکی که می‌خواهند از پتانسیل اینترنت برای رشد خود استفاده کنند، ضروری شده است.

در این مقاله، 10 استراتژی لوکال سئو آورده شده است که می‌توانند به شما کمک کنند تا توسط مخاطبانی که جذب آن‌ها بیشترین اهمیت را برای شما دارند، کشف شوید.

لوکال سئو چیست؟

لوکال سئو نوعی از سئو است که وب سایت شما کمک می‌کند در نتایج جستجو برای جستجوهای خاص مربوط به موقعیت مکانی، در جایگاه بالاتری ظاهر شود.

به عنوان مثال، رنک‌سازی یک مطب دندانپزشکی در نشویل آمریکا، برای جستجوهایی مانند «دندانپزشکان در نشویل».

گاهی اوقات بیماران با عبارات کلیدی مانند: «دندانپزشک نزدیک من» جستجو می‌کنند. در این حالت، موتورهای جستجو از آدرس IP یا موقعیت جغرافیایی جستجوگران برای ارتباط آن‌ها با مشاغل مرتبط و نزدیک استفاده می‌کنند.

لوکال سئو برای مراقبت‌های بهداشتی ابزار قدرتمندی است که به پزشکان کمک می‌کند جایگاه بهتری در نتایج جستجو داشته باشند. این کار اگر به درستی انجام شود، می‌تواند به شما کمک کند تا در میان 3 « pack » برتر قرار بگیرید و حتی اگر وب سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو نباشد، در نتایج جستجوی محلی ظاهر شوید.

چرا پزشکان و دندانپزشکان باید لوکال سئو را جدی بگیرند؟

از قضا، نخستین چیزی که بیشتر بیماران در هنگام مراجعه به پزشک از آن استفاده می‌کنند، اینترنت است.

اگر شخصی احساس کند که باید به دندانپزشک مراجعه کند، صفحات زرد را باز نمی‌کند و یا بخش D در دفترتلفن محلی را جستجو نمی‌کند. در عوض، آن‌ها به گوگل یا موتور جستجوی دیگری مراجعه می‌کنند. سپس یک کلمه کلیدی مانند «دندانپزشک نزدیک من» را تایپ می‌کنند و از هر کسی که دوست دارند، تایم ویزیت می‌گیرند.

این رویکردی است که اکثر بیماران مدرن اتخاذ می‌کنند. وبهینه‌سازی‌هایی که در جهت بقای شغل یا افزایش مشتریان انجام می‌شود، باید مطابق با این رویکرد انجام شوند تا بتوانند در پاسخ به جستجوهای مربوط به زمان و مکان خاص ظاهر شوند.

لوکال سئو به تحقق این امکان کمک می‌کند

با بهینه‌سازی پروفایل  Google Business خود برای رتبه‌بندی در جستجوهای محلی مرتبط، می‌توانید کانال‌های جذب ترافیک خود را متنوع کنید و در جایی قرار بگیرید که مشتریان به دنبال شما هستند.

هنگامی که برای جستجوهای محلی مرتبط بهینه سازی کردید، بیماران شما را به عنوان گزینه‌ای در دسترس می‌شناسند. و با توجه به در نظر گرفتن سایر عوامل، احتمال بیشتری وجود دارد که تماس بگیرند و تایم ویزیت رزرو کنند.

افزایش پاخور مطب شما تنها یکی از راه‌هایی است که لوکال سئو با آن به افزایش درآمد شما کمک می‌کند.

این امکان همچنین به شما کمک می‌کند در تبلیغات پرهزینه آنلاین صرفه‌جویی کنید، که این به معنای کاهش هزینه بازاریابی و در نهایت افزایش سود شما است.

لوکال سئو همچنین به شما این امکان را می‌دهد که در جایی باشید که رقبای شما هستند و این‌که بتوانید در یک زمین بازی با آن‌ها رقابت کنید. با رتبه‌بندی شدن در کنار رقبای خود، احتمال بیشتری وجود دارد که بتوانید سهمی از بیماران احتمالی آن‌ها را به مطب خود بکشانید، که این میلیون‌ها برابر بهتر از این است که با ظاهر نشدن در نتایج جستجوی محلی، همه بیماران خود را به مطب رقبایتان بفرستید.

مزایایی که لوکال سئو برای شما به ارمغان می‌آورد، شامل افزایش پاخور محل کار و درآمد بیشتر است. بیایید در مورد چند استراتژی برتر این کار صحبت کنیم که به شما در شروع کار با لوکال سئو کمک می‌کند.

10 استراتژی عملی لوکال سئو

پس از خواندن تمام مزایای لوکال سئو، ممکن است فکر کنید این نوع از سئو هم مانند سئو معمولی گران، وقت‌گیر و طاقت فرسا است. اما این‌گونه نیست.

درست است که برخی از عوامل لوکال سئو برای رسیدن به نتایج واقعی، به زمان و تعهد نیاز دارند، اما شروع کار بسیار آسان است.

در اینجا بهترین استراتژی‌های لوکال سئو لیست شده‌اند که ممکن است به شما در دیده‌شدن بیشتر به منظور سودآوری، کمک کنند:

1- فعالیت‌هایتان را در پروفایل Google Business خود فهرست کنید

پروفایل Google Business ، که قبلاً با نام « Google My Business » شناخته می‌شد، یک منبع قابل مشاهده و آنلاین محلی است.

پروفایل Google Business به کسب و کارهای کوچک کمک می‌کند تا در معرض دید قرار بگیرند و خدمات یا محصولات خود را به مخاطبان علاقه‌مند نشان دهند. همچنین تمام ابزارهایی را که برای ایجاد فهرستی بهینه، دقیق و توصیف‌کننده نیاز دارید، ارائه می‌کند و به بیماران شما کمک می‌کند در مورد فعالیت شما اطلاعات کسب کنند.

برای استفاده از مزایای لوکال سئو، باید فعالیت‌های خود را در پروفایل Google Business خود فهرست کنید.

گاهی اوقات گوگل به طور خودکار فهرست‌های کسب و کار را در GBP ایجاد می‌کند. در این صورت، باید بر مالکیت آن فهرست ادعا کنید، آن را تأیید کنید، و صحت آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که با انتشار اطلاعات نادرست، بیماران احتمالیتان را از شما دور نمی‌کند.

همچنین افزودن پیوند لینک appointment booking به پروفایل Google Business شما، می‌تواند تعداد قرارهای ویزیت شما را افزایش دهد. زیرا یکی از مشتریان LoudGrowth پس از افزودن لینک appointment booking ، با افزایش 44 درصدی مشتری روبرو شده است.

2- تحقیقات درباره کلمات کلیدی را دو برابر کنید

تحقیق درباره کلمات کلیدی، قلب لوکال سئو است. زیرا به شما می‌گوید که چه کلمات کلیدی برای بهینه سازی خود انتخاب کنید تا موتورهای جستجو بتوانند query های مرتبط را به لیست شما لینک کنند و به طور بالقوه، بیماران را به سمت آن سوق دهند.

کلمات کلیدی محلی از کلمات کلیدی معمولی متمایز هستند. زیرا با عبارات خاص مکان‌مند مانند «دندانپزشک نزدیک من» یا «پزشک اطفال در نشویل» مشخص می‌شوند.

برای شروع تحقیق در مورد کلمات کلیدی محلی، ابتدا باید به شهود خود مراجعه کنید و سعی کنید ذهن بیمار را پیش‌بینی کنید.

وقتی دنبال دکتر می‌گردند، چه فکری می‌کنند؟ کلماتی که ممکن است برای جستجوی پزشک استفاده کنند چیست؟

دسته‌ای از کلمات کلیدی را از خود بیرون بریزید و یک لیست ایجاد کنید.

وقتی لیستتان آماده شد، ابزارهای تحقیق درباره کلمات کلیدی را پیدا کنید  و کلمات لیست خود را سرچ کنید.

کلمات کلیدی مرتبط با کلمات خود را فهرست کنید و تعادل مناسبی بین حجم جستجو و رقابت برقرار کنید.

توجه به این نکته ضروری است که حجم جستجوی کلمات کلیدی محلی معمولاً کم است. بنابراین در لیست کلمات کلیدی SV  نسبتاً کوچکتر، حساسیت به خرج ندهید.

همچنین می‌توانید از ابزارهای کلمات کلیدی استفاده کنید تا ببینید رقبایتان برای چه کلمات کلیدی بهینه سازی می‌کنند. این کلمات تثبیت‌شده، بیماران در حال جستجو را به فعالیت شما وصل می‌کنند. بنابراین، آن‌ها همچنین می‌توانند به شما در دیده شدن بیشتر کمک کنند.

3- از Google Posts استفاده کنید

Google Posts ابزار رایگانی است که به کسب و کارهای محلی فرصت فوق‌العاده‌ای برای تعامل و برقراری ارتباط با مخاطبان خود ارائه می‌دهد.

 Google Posts به شما این امکان را می‌دهد تا ده مورد از جدیدترین پست‌های خود را نمایش دهید، که به گفته برخی از منابع، تا 7 روز هم باقی می‌ماند. شما می‌توانید از این فضا برای اطلاعیه‌ها، پیشنهادات و تبلیغات خدمات خود استفاده کنید و ویژگی‌های کسب و کار خود را برای مخاطبان توضیح دهید.

می‌توانید محتوای متنی و تصاویر را هم از طریق Google Posts نمایش دهید و هم با یک CTA که به صفحات فرود محلی شما لینک می‌دهد، آن را پایان دهید.

نکته حرفه‌ای: مطمئن شوید که از پارامترهای UTM استفاده می‌کنید تا بتوانید میزان ترافیکی که از Google Posts شما می‌آید را ارزیابی کنید.

-> ویژگی‌های Google Posts

Google Posts برای ارائه سریع اطلاعات به بیماران احتمالی و متقاعد کردن آن‌ها برای انجام اقدامات مورد نظر طراحی شده است.

این امکانات می‌توانند برای بسیاری از ایده‌های مختلف پست کردن مانند پیشنهادات، پیشنهادات ویژه، محصولات و خدمات، رویدادها، به‌روزرسانی‌های تجاری و غیره استفاده شوند.

مطالعه‌ای که بر روی 600 پروفایل Google Business در انگلیس انجام شد، حاکی از این بود که پست‌های مربوط به خدمات و تخفیف بالاترین بازدید را در مقایسه با پست‌های دیگر دارند.

داشتن یک استراتژی پیشگیرانه در Google Posts بسیار مهم است زیرا این فضا برای برقراری ارتباط بین پیام‌های اخیر و بیماران احتمالی است. شما باید نه تنها بر روی اشتراک‌گذاری پست در Google Posts کار کنید، بلکه باید به‌روزرسانی آن‌ها را هم با تغییر وضعیت خود در نظر داشته باشید.

به عنوان مثال، مطب شما واکسن‌های رایگان آنفولانزا را نزدیک به فصل آنفولانزا ارائه می‌دهد. و شما آن را از طریق Google Posts تبلیغ می‌کنید. پس از گذشت فصل آنفولانزا، باید این پست را با پست دیگری جایگزین کنید زیرا محتوای قدیمی می‌تواند شهرت شما را خدشه‌دار کند.

برای استفاده از قدرت این ابزار و استفاده از آن به منظور کسب نتایج مفید، باید کپی واضح، مختصر و دقیقی بنویسید که ارزش کار شما را به وضوح نشان دهد.

همچنین به خاطر داشته باشید که اگرچه Google Posts دارای محدودیت 1500 کاراکتر است، تنها چند کلمه از آن در بالای صفحه قابل مشاهده است. پس باید تا جایی که ممکن است اطلاعات را در آن فضا خلاصه کنید.

Google Posts به صورت رایگان ارائه می‌شود و فرصتی عالی برای شما فراهم می‌کند تا با مخاطبان خود وارد تعامل شوید و خدماتتان را تبلیغ کنید. با این حال، برای این‌که بتوانید از این ابزار استفاده کنید، به یک پروفایل تأیید شده Google Business نیاز دارید.

4- ویژگی‌های ایمنی و سلامت برای لوکال سئو

از زمان شیوع بیماری همه گیر کرونا، مردم می‌خواهند قبل از ورود به یک مکان، از اقدامات بهداشتی و ایمنی آن‌جا آگاه شوند.

بنابراین، گوگل ویژگی‌های ایمنی و سلامت (Health And Safety ) را در لیست GBP گنجانده است. جدای از این ویژگی‌های ضروری، قطعات اطلاعاتی دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای دریافت شهودی بیشتر استفاده کنید و به بیماران احتمالی خود، اطلاعات مورد نیازشان را ارائه کنید.

به غیر از ویژگی‌های بهداشتی و ایمنی مانند بررسی دما، الزامات ماسک، اقدامات احتیاطی مرتبط با ایمنی کارکنان و غیره، می‌توانید ویژگی‌های دیگری را نیز درنظر بگیرید. مانند این‌که آیا بیماران باید از قبل تایم ویزیت رزرو کنند یا این‌که آیا می‌توانند در هنگام بستری شدن ملاقاتی داشته باشند؟

این ویژگی‌ها باعث ایجاد حس آرامش و اعتماد در مشتریان می‌شود و بدون این‌که آن‌ها به دنبالش باشند، اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند.

می‌توانید ویژگی‌ها را مستقیماً از طریق پروفایل Google Business خود به فهرستتان اضافه کنید.

5- NAP و هماهنگی ساعات اداری

بر اساس یک نظرسنجی، 62 درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که برای یافتن شماره تماس‌ها و آدرس‌های کسب و کار مدنظرشان، از فهرست GBP استفاده می‌کنند.

این نشان می‌دهد که شاید اولین دلیلی که مردم برای کسب و کارهای محلی به گوگل مراجعه می‌کنند، اطلاع از ساعات کاری، شماره تماس و آدرس آن‌ها است.

پس می‌توانیم همین الان هم نتیجه‌گیری کنیم که اگر هر یک از این اطلاعات نادرست باشد، چه اتفاقی رخ می‌دهد.

مشتری بالقوه آزرده‌خاطر خواهد شد و احتمالاً یک کامنت منفی برایتان خواهد گذاشت.

تصور کنید ساعت اداری شما از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر ذکر شده است، همانطور که واقعاً در این ساعات کار می‌کنید. اما شما در روزهای آخر هفته، از ساعت 1 تا 4 بعد از ظهر در دفترتان حاضر می‌شوید.

آیا می‌توانید ناامیدی فردی که ساعت اداری شما را در گوگل دیده و طبق آن مرخصی ساعتی از محل کارش گرفته تا به شما مراجعه کند را تصور کنید، بعد از این‌که متوجه می‌شود در آخر هفته هم آن‌جا هستید؟

یا در نقطه مقابل، می‌توانید ناامیدی فردی را تصور کنید که با استفاده از شماره تماس گوگل، با دفتر شما تماس می‌گیرد اما در نهایت به تلفنش پاسخی داده نمی‌شود؟

این موارد احتمالاً منجر به ثبت کامنت منفی در فهرست GBP شما می‌شود. اتفاقی که هر طور شده باید از آن اجتناب کنیم.

بنابراین، باید اطمینان حاصل کنید که ساعات اداری، نام، آدرس و شماره تلفن (NAP) شما به طور دقیق در فهرست GBP شما ذکر شده باشند.

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که این اطلاعات در تمام نقاط دسترسی مشتری به شما یکسان است. زیرا حتی ناهماهنگی‌های جزئی می‌تواند خسارت‌های سنگینی به همراه داشته باشد.

6- صفحات فرود محلی

هنگام انجام لوکال سئو، بسیاری از مردم درباره این‌که آیا بایدcall to action  (CTA) را به صفحه اصلی وب سایت لینک کنند یا این‌که باید صفحات فرود جداگانه برای هر کلمه کلیدی مجزا داشته باشند، سردرگم می‌شوند.

در این مورد، مناسب‌ترین گزینه این است که CTA را در فهرست GBP خود به صفحه فرود محلی و مرتبط با کلمه کلیدی خود پیوند دهید.

می‌توانید از این صفحه فرود به عنوان گام بعدی برای ارتباط با بیماران احتمالی استفاده کنید و اطلاعات دقیق‌تری در مورد کلمه کلیدی خود پیدا کنید.

به عنوان مثال، کلمه کلیدی شما، «پزشک اطفال بوستون» است.

شما می‌توانید صفحه فرودی ایجاد کنید که به پرسش‌های احتمالی مردم بوستون از یک متخصص اطفال مربوط می‌شود. در این صفحه فرود پاسخ این پرسش‌ها را به وضوح بیان کنید.

-> استراتژی‌های صفحات فرود

به مشکلات کاربر خود فکر کنید و سعی کنید آن‌ها را در صفحه فرود خود برطرف کنید. از سرفصل‌های واضح و دقیق استفاده کنید و اطلاعات متنی خود را مرتب کنید تا خوانندگانتان را حفظ کنید.

در مورد مزایا صحبت کنید، نه ویژگی‌های خدماتتان. و برای جذب مشتری، در صفحاتتان از تصاویر جذاب استفاده کنید.

همچنین صفحه خود را با کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با سرویسی که در صفحه‌تان در مورد آن صحبت می‌کنید، بهینه کنید.

 سعی کنید مدارک اجتماعی، مانند توصیفات و نظرات، و سیگنال‌های اعتماد مانند جوایز و سرتیفیکیت‌ها را در صفحه اصلی قرار دهید تا کاربران به عملکرد شما اعتماد کنند.

به صورت استراتژیک، یک CTA در صفحه خود قرار دهید. فقط یکی انتخاب کنید و به آن پایبند باشید. اگر می‌خواهید خوانندگانتان از شما تایم ویزیت بگیرند، از دکمه «تایم ویزیت خود را رزرو کنید» یا چیزی مشابه آن استفاده کنید. از ترکیبی از چند CTA استفاده نکنید و از پارادوکس در انتخاب‌هایتان اجتناب کنید.

یک نقشه داینامیک در پایین صفحه فرود تعبیه کنید تا مکان‌یابی امکانات شما برای جستجوگران آسان‌تر شود.

در نهایت، فراموش نکنید که صفحات فرود خود را برای کاربران تلفن همراه بهینه سازی کنید. زیرا نیمی از بازدید وب‌سایت‌های مراقبت‌های بهداشتی از طریق تلفن همراه انجام می‌شود.

7- لینک سازی محلی در لوکال سئو

بک لینک‌ها آدرس‌های وب سایت شما هستند که در محتوای وب سایت‌های دیگر نمایش داده می‌شوند. و به فرآیند به دست آوردن این لینک‌ها، لینک سازی یا Link Building می‌گویند.

گوگل از وب سایت‌هایی با حجم بالای بک لینک حمایت می‌کند. زیرا چنین وب سایت‌هایی را قابل استناد و معتبر می‌داند.

افراد برای سئوی معمولی به دنبال بک لینک از وب سایت‌های معتبر و رده بالا هستند. اما برای لوکال سئو، باید لینک‌هایی را از نهادهای محلی دریافت کنید تا گوگل تواند به حضور شما در آن محل اعتماد کند و وب سایت شما را برای جستجوهایی که از آن‌جا انجام می‌شود رتبه بندی کند.

فرآیند به دست آوردن لینک از وب سایت‌های محلی را لینک سازی محلی می‌نامند. استراتژی‌های زیادی وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توانید از وب سایت‌های محلی، لینک دریافت کنید.

می‌توانید محتوای مفیدی برای پزشکان و دندانپزشکان ایجاد کنید و آن را با پیوند به وب سایت خود، در وبلاگ فروم‌های مرتبط پست کنید.

اگر فعالیت شما درآمد کافی داشته باشد، می‌توانید اسپانسر یک تیم محلی، دانش‌آموزی یا دانشجویی شوید و با حمایت مالی، از آن‌ها لینک دریافت کنید.

همچنین می‌توانید به اتاق بازرگانی محلی بپیوندید و در بخش اخبار آن‌ها پست بگذارید تا از آن‌جا لینک دریافت کنید.

اکثر شهرها روزنامه‌های محلی دارند. شما می‌توانید برای این روزنامه‌ها محتوای PR تولید کنید، مشاوره بدهید یا برایشان مقاله بنویسید و از این طریق به وب سایت خود لینک دهید. این وب سایت‌ها اغلب از اعتبار دامنه بالایی برخوردارند. بنابراین می‌توانید لینک‌های ارزشمندی از آن‌ها دریافت کنید.

همچنین می‌توانید دایرکتوری‌های کسب و کار محلی را پیدا کنید و با گنجاندن فعالیت‌های خود در آن‌ها، بک لینک دیگری دریافت کنید.

این‌ها تعدادی از استراتژی‌های پرتعداد ایجاد بک لینک محلی هستند. اگر بتوانید خلاقیت به خرج دهید، آسمان برایتان محدودیت ندارد.

8- از تماس‌ها و پیام‌های پروفایل Google Business به خوبی استفاده کنید

کسب و کارهای فهرست شده در GBP می‌توانند تماس‌های مستقیمی از جستجوگران گوگل دریافت کنند.

بنابراین، اگر شماره تلفن خود را به قصد دریافت تماس‌ها و پیام‌های مخاطبان آنلاین خود در GBP درج کرده‌اید، مطمئن شوید که شخصی را دارید که به آن‌ها پاسخ دهد.

پاسخ ندادن به تماس‌ها و پیام‌های اینترنتی می‌تواند منجر به تجربه بد مشتری شود، که می‌تواند با نقدها و تبلیغات منفی از سوی آن‌ها، به کسب و کار شما آسیب برساند.

9- کامنت‌ها و نظرات محلی

بیماران می‌خواهند مطمئن شوند فردی که قرار است با او مشورت کنند، در کاری که انجام می‌دهد خوب است. مهمتر از آن، آن‌ها می‌خواهند آرامش خاطر داشته باشند که این خدمات مطابق با استانداردهای آن‌ها باشد و شهرت بدی نداشته باشد. بنا به این دلایل، 98% از مردم نظرات و کامنت‌های آنلاین را دنبال می‌کنند.

پیرو این بحث، اکثر مشتریان خدمات مراقبت‌های بهداشتی می‌گویند کامنت‌های آنلاین بر تصمیم آن‌ها در هنگام انتخاب ارائه دهنده خدمات بهداشتی تأثیر می‌گذارد.

بنابراین، باید اطمینان حاصل کنید که فهرست GBP شما دارای نظرات کافی و متنوع برای جلب اعتماد بیماران احتمالی باشد.

با این حال، دریافت این نظرات آن‌قدر هم ساده نیست که فکر می‌کنید. در بهترین حالت 74 درصد از مشتریان به صورت آنلاین نظر می‌دهند.

مردم عاشق این هستند که کامنت بد بگذارند، اما به ندرت اتفاق می‌افتد که برای نوشتن یک نقد خوب زحمت بکشند.

در این مورد، کار دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که در تایم ویزیت هر بیمار، از او بخواهید که نظر خود را در GBP شما کامنت کند.

اطمینان حاصل کنید که همه کامنت‌هایتان را مرور کرده و هرگونه اطلاعات شخصی را که ممکن است افراد به طور تصادفی در کامنت خود به اشتراک گذاشته باشند، حذف کنید.

همچنین علاوه بر این که پاسخ دادن به نظرات مثبت مهم است، به نظرات منفی هم توجه کنید تا بقیه دنیا بدانند که شما تجربه بیماران خود را در اولویت قرار می‌دهید و تلاش می‌کنید تجربه منفی آنان را در آینده تبدیل به یک تجربه مثبت کنید.

10- ایجاد لیست چندگانه مشاغل در یک آدرس

با توجه به این‌که کسب و کار شما متمایز است و کد شناسایی مالیاتی خود را دارد، گوگل به شما این امکان را می‌دهد که آدرسی را با کسب و کارهای مختلف دیگری که در همان مکان هستند، به اشتراک بگذارید. و GBP مستقلی برای کسب و کار خود داشته باشید.

بنابراین، اگر یک کلینیک در ساختمانی اداری دارید که بسیاری از مشاغل دیگر را در خود جای داده است، می‌توانید یک لیست مستقل ایجاد کنید.

با این حال، اگر یک بیمارستان بزرگ با چندین کلینیک کوچکتر در آن دارید، ممکن است ایجاد یک فهرست مستقل برای هر بیمارستان چالش برانگیز باشد.

زیرا شما باید کسب و کارهای مجزایی داشته باشید که هر کدام به طور مستقل مالیات خود را ثبت کنند و شماره تلفن‌های خاص خود را داشته باشند. تا بدینوسیله لیست متفاوتی برای کسب و کارهایی که در یک مکان یکسان فعالیت می‌کنند، ایجاد شود.

حرف پایانی

لوکال سئو می‌تواند یک کانال ترافیک جدید را برای کار شما باز کند. با کمک به رتبه‌بندی شما برای بیماران احتمالی محلی، این امکان می‌تواند منجر به افزایش مشتری و در نتیجه سود شما بشود.

با این حال، قبل از این‌که بتوانید از مزایای آن بهره‌مند شوید، باید یک لیست پروفایل Google Business در زمینه سلامت بسازید و از آن نگهداری کنید. که کار آسانی هم نیست.

هنگامی که لیست GBP بهینه‌سازی‌شده‌ای داشته باشید، به احتمال زیاد از پتانسیل سئو استفاده می‌کنید. و در نتیجه تایم ویزیت‌های بیشتری برای کسب و کارتان به دست خواهید آورد.

منبع: searchenginejournal     نویسنده: اطول جیندال

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X