6 اسفند 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی GPT
هوش مصنوعی

ساخت عکس هوش مصنوعی با NightCafe Creator !

ساخت عکس هوش مصنوعی با NightCafe Creator !
با برگذاری یک مینی دوره رایگان موافقید؟
برای ثبت نام در مینی دوره رایگان فرم زیر رو پر کنید.

ساخت عکس هوش مصنوعی، امروزه به یکی از ترندهای پرتکرار فضای مجازی تبدیل شده است. NightCafe Creator ، یکی از جذاب‌ترین ابزارهای هوش مصنوعی برای این کار است!

NightCafe Creator یک برنامه AI Art Generator با چندین روش مختلف برای تولید AI Art است. در این پلتفرم شما می‌توانید با استفاده از انتقال سبک عصبی (Neural Style Transfer) عکس خود را به یک شاهکار تبدیل کنید. این ابزار با روش text-to-image AI ، کلمات را از شما می‌گیرد و عکس هوش مصنوعی تحویل می‌دهد. این کار بسیار ساده است. کافیست که یک prompt متنی وارد کنید، و سپس تصاویر خیره‌کننده‌ای تحویل بگیرید. ساختن هنر با فناوری Diffusion اکنون بسیار ساده شده است.

ساخته‌های شما در این پلتفرم متعلق به خود شماست و می‌توانید هر کاری دوست دارید با آن‌ها انجام دهید. (به شرطی که مالکیت و کپی‌رایت تصویر اولیه‌ای که وارد Generator کرده‌اید، برای شخص حقیقی یا حقوقی دیگری نباشد و یا مجوز استفاده از آن را داشته باشید).

برنامه NightCafe Creator AI Art Generator به صورت آنلاین و در گوشی‌های همراه Android و iOS به صورت رایگان در دسترس است.

NightCafe Creator AI Art Generator
نمونه‌ای از تصاویر ساخته شده با NightCafe Creator (منبع: creator.nightcafe.studio)

جامعه‌ای برای عکس هوش مصنوعی!

شما با ثبت نام در NightCafe Creator می‌توانید عکس های هوش مصنوعی خود را با جامعه کاربری این پلتفرم به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید آرتیست‌های مورد علاقه خود را فالو کنید تا آثار هنری ساخته شده توسط آن‌ها را در فید شخصی خود مشاهده کنید.

جامعه کاربران NightCafe گروهی از افراد مثبت‌نگر، حامی و مفید از همه اقشار است که تنها یک نقطه مشترک دارند: آن‌ها عاشق خالق هنر و تصاویر هوش مصنوعی هستند!

همچنین توصیه می‌کنیم که به جامعه کاربری AI Art این پلتفرم در Discord بپیوندید، و به آسانی جدیدترین ساخته‌های هنر هوش مصنوعی را ببینید و در مورد آن‌ها نظر بدهید.

سؤالات متداول (FAQs)

چگونه می‌توانم عکس هوش مصنوعی ایجاد کنم؟

با استفاده از NightCafe ، می‌توانید به چند روش مختلف عکس هوش مصنوعی ایجاد کنید. با کلیک بر روی دکمه Create در منوی اصلی شروع کنید، سپس یک روش ساخت را از آن‌جا انتخاب کنید. استفاده از تمام این روش‌ها ساده است و به شما کمک می‌کند تا خلافیت خود را برای ساختن عکس های خارق‌العاده هوش مصنوعی محک بزنید. این پلتفرم همچنین ابزارهای قدرتمندی دارد که توسط هیچ برنامه AI Art دیگری ارائه نشده است. ابزارهایی مانند تصاویر چندگانه، تصاویری با چند prompt ، تولید انبوه، دانلود انبوه و گزینه‌های سفارشی. که استفاده از هیچکدام از آن‌ها محدودیتی برای شما ندارد!

آیا استفاده از NightCafe Creator هزینه دارد؟

استفاده از NightCafe Creator برای ایجاد نامحدود آثاری بر اساس Stable Diffusion ، کاملاً رایگان است. استفاده از امکاناتی مانند رزولوشن بالاتر، تولید سریع‌تر و … هزینه‌هایی برای شما دربر خواهد داشت، اما همه افراد هر روز اعتبار رایگان دریافت می‌کنند. به علاوه شما می‌توانید از طریق شرکت در Diffusion Community ما اعتبار بیشتری کسب کنید. شما فقط در صورتی مجبور به پرداخت هزینه خواهید شد که بخواهید عکس هوش مصنوعی خود را پرینت کنید یا حقوق آثار دیگر آرتیست‌ها را خریداری نمایید.

عکس هوش مصنوعی رقص ارواح در آزمایشگاه متروکه
رقص ارواح در آزمایشگاه متروکه! (منبع: creator.nightcafe.studio)

آیا NightCafe Creator ویژگی منحصر به فردی دارد؟

بله! این پلتفرم عکس هوش مصنوعی ویژگی‌هایی دارد که توسط هیچ برنامه AI Art دیگری ارائه نشده است. نه DALL-E2 و نه Midjourney! این موارد شامل ویژگی‌هایی چون تصاویر چندگانه، تولید انبوه، دانلود انبوه، گزینه‌های سفارشی و غیره است.

این مولد عکس هوش مصنوعی از چه الگوریتم‌هایی استفاده می‌کند؟

NightCafe از چندین الگوریتم پیشرفته یادگیری ماشین مانند Stable Diffusion، DALL-E 2، Neural Style Transfer، VQGAN+CLIP و CLIP Guided Diffusion استفاده می‌کند. البته الگوریتم Real-ESRGAN نیز در آن پیاده‌سازی شده است که خلاقیت‌های شما را از این هم بیشتر افزایش می‌دهد!

VQGAN+CLIP چیست؟

VQGAN و CLIP دو الگوریتم یادگیری ماشین پیشرفته هستند که با هم کار می‌کنند تا از طریق یک prompt متنی عکس هوش مصنوعی ایجاد کنند. VQGAN یک Image Generator است و CLIP می‌تواند بررسی کند که تصویر ارائه شده، تا چه حد با درخواست شما مطابقت دارد. CLIP به VQGAN بازخورد می‌دهد که چگونه می‌توان تصویر را بیشتر از قبل شبیه به یک prompt متنی کرد. این روند را چند صد بار تکرار کنید و نتایجی باورنکردنی در پیش چشم شما ظاهر می‌شوند!

NightCafe Creator روی چه پلتفرم‌هایی کار می‌کند؟

مولد NightCafe Creator یک وب اپلبکیشن است و می‌تواند روی صفحه اصلی آیفون، اندروید یا تبلت شما نصب شود.

NightCafe Creator
منبع: creator.nightcafe.studio

آیا من مالک عکس هوش مصنوعی هستم که خلق می‌کنم؟

بله! تا زمانی که شما مالک عکس اولیه‌ای باشید که به برنامه می‌فرستید، یا اجازه استفاده از آن را داشته باشید، اجازه هرگونه نسخه‌برداری از عکسی که توسط NightCafe Creator می‌سازید را دارید. البته قوانین کپی‌رایت عکس هوش مصنوعی در کشور خود را بررسی کنید. قوانین کپی‌رایت برای آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی هنوز در حال تغییر است و برخی حوزه‌های قضایی به هیچ وجه ماکیت کپی‌رایت چنین آثاری را اعطا نمی‌کند.

در NightCafe Creator چه مدل‌هایی از عکس هوش مصنوعی موجود است؟

NightCafe Creator انواع مدل‌های عکس هوش مصنوعی از جمله Stable Diffusion، DALL-E 2، CLIP-Guided Diffusion، VQGAN+CLIP و Neural Style Transfer را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، این پلتفرم 9 سبک مختلف را برای تولید تصویر از متن ارائه می‌دهد. با این حال، Custom Stable Diffusion، که شامل تنظیم دقیق مدل‌های از پیش موجود Stable Diffusion برای کاربردها یا مفاهیم خاص است (مدل‌های از پیش آموزش‌دیده مانند Arcane Diffusion، Mo-Di Diffusion، Ghibli Diffusion، Tron Legacy Diffusion، Classic Animation Diffusion و Redshift Diffusion)، در حال حاضر در NightCafe Creator در دسترس نیست.

منبع ترجمه: creator.nightcafe.studio

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
هوش مصنوعی GPT
X