2 مهر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
هوش مصنوعی

طراحی لوگو هوش مصنوعی چگونه است؟

طراحی لوگو با هوش مصنوعی چگونه است؟

طراحی لوگو با هوش مصنوعی در هر مرحله‌ای از راه‌اندازی کسب و کار، به گسترش برند شما کمک می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این فناوری، از ایده‌های Logo AI الهام بگیرید و تنها با چند کلیک، لوگوی مورد نظرتان را بسازید.

مولدهای طراحی لوگو با هوش مصنوعی شما را قادر می‌سازند به صورت کاملاً رایگان، لوگوهای خیره‌کننده‌ای ایجاد کنید. اگر هم تجربه طراحی و کار گرافیکی ندارید، هیچ مشکلی نیست! رابط بصری مولدهای Logo AI و گزینه‌های شخصی‌سازی آن‌ها، کار شما را بسیار راحت می‌کنند.

در این مطلب لیستی از بهترین ابزارهای رایگان طراحی لوگو با هوش مصنوعی، برایتان آماده شده است.

ویژگی‌های طراحی لوگو با هوش مصنوعی

1. دایره انتخاب گسترده

نام کسب و کار خود را وارد کرده و سبک‌ها، رنگ‌ها و نمادهای مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از تنها 2 دقیقه، لوگوی شما آماده است! بله، ما هم هوش مصنوعی را دوست داریم!

ویژگی‌های طراحی لوگو با هوش مصنوعی: 1- دایره انتخاب گسترده
توانایی مرور در میان گزینه‌های مختلف

2. توانایی مرور در میان گزینه‌های مختلف

شما 100 طرح لوگوی سفارشی بر اساس ترجیحات خود دریافت خواهید کرد. به سادگی روی لوگوهای مورد علاقه خود کلیک کنید و ببینید روی تی‌شرت، کارت ویزیت و غیره چگونه به نظر می‌رسند.

3. فوق‌العاده بودن!

شما می‌توانید با استفده از ابزارهای طراحی لوگو با هوش مصنوعی، ایده خود را زنده و چشم‌انداز خود را کامل کنید. با تغییر رنگ‌ها، فونت‌ها، Layout ها و فاصله‌ها، می‌توانید لوگوی خود را به طرز فوق‌العاده‌ای شخصی‌سازی کنید. بدون این‌که نیازی به مهارت‌های طراحی و گرافیک داشته باشید.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی فوق العاده است!

راهنمای اجزا در طراحی لوگو با هوش مصنوعی

رنگ

آیا می‌نستید که رنگ‌های استفاده شده در لوگو، تفاوت زیادی در دید مردم از کسب و کار شما ایجاد می‌کنند؟ به عنوان مثال، یک لوگوی آبی رنگ ممکن است حس صداقت و قابل اعتماد بودن ایجاد کنید، چیزی که بر شک و تردید آن‌ها غلبه کند. از سوی دیگر، رنگ نارنجی برای مشتریان ماجراجو جذاب خواهد بود. رنگ‌هایی را انتخاب کنید که برند شما و پیام‌های کلیدی آن را تقویت کنند.

رنگ در طراحی لوگو با هوش مصنوعی
Layout

چیدمان (Layout)

به عنوان یک کسب و کار، از لوگوی خود در جاهای زیادی استفاده خواهید کرد. از وب‌سایت خودتان گرفته تا شبکه‌های اجتماعی و محصولات‌تان. پس چیدمان تمیزی را برای لوگوی خود انتخاب کنید تا به همان اندازه که روی تی‌شرت و ماگ خوب به نظر می‌رسد، در وب‌سایت‌تان هم جذابیت داشته باشد. همچنین باید به این فکر کنید که عنصری از لوگوی شما باید به عنوان نماد، فاوآیکون وب‌سایت و تصویر پروفایل شبکه‌های اجتماعی قابل استفاده باشد.

تایپوگرافی

در طراحی لوگو با هوش مصنوعی، انتخاب فونت به اندازه انتخاب رنگ‌های لوگو معنادار است. مطمئن شوید که فونت‌تان تمیز و خوانا باشد. فونت‌های Serif می‌توانند ظرافت را انتقال دهند و گرما و انسانیت را وارد فضای هوش مصنوعی کنند. از طرف دیگر، فونت sans-serif تأثیر مدرنی دارد. وزن فونت نیز مهم است. فونت‌های سنگین‌تر قدرت بیشتری دارند. بنابراین اگر می‌خواهید برند شما مدرن به نظر برسد، از فونت bold sans serif استفاده کنید.

تایپوگرافی
طراحی نماد با هوش مصنوعی

نماد

بسیاری از کسب و کارها تنها به wordmark ها و رنگ‌های خود متکی هستند. اما افزودن یک نماد معنی‌دار، می‌تواند به شما کمک کند تا متمایز از دیگران به نظر برسید. به نماد به چشم یک عنصر تزئینی نگاه نکنید. این نماد باید معنادار باشد. به عنوان مثال، نمادهایی که شبکه‌های عصبی را نشان می‌دهند، فرآیندهای یادگیری و تصمیم‌گیری بر اساس هوش مصنوعی را به تصویر می‌کشند. هنگامی که نماد مناسب برند و محصول خود را پیدا کردید، مطمئن شوید که تکمیل‌کننده سایر موارد لوگوی شماست و می‌تواند به خوبی در رسانه‌های مختلف مقیاس‌پذیری داشته باشد.

 

ویژگی‌های خاص طراحی لوگو با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی به سرعت در حال تبدیل شدن به یک حوزه درهم و برهم و شلوغ است که برندهای زیادی برای کسب جایگاه برتر، در آن با هم رقابت می‌کنند. با طراحی یک لوگوی درخشان با هوش مصنوعی، می‌توانید برتری برند خود را نشان دهید و با قرار دادن متن در نام و شعار خود، می‌توانید یک سلسله مراتب بصری برای مخاطب ایجاد کنید. همچنین با جفت‌کردن فونت‌ها و رنگ‌های مختلف در نام شرکت خود، به تنوع لوگوی خود می‌افزایید. آیا می‌خواهید در لوگوی خود حس وحدت ایجاد کنید؟ سعی کنید یک شکل دایره‌ای را با متن منحنی جفت کنید. با کمی کار کردن با ابزارهای طراحی لوگو با هوش مصنوعی، می‌توانید لوگویی ایجاد کنید که واقعاً از طرف برند شما صحبت کند.

منبع: looka

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
X