15 بهمن 1401
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
ارز دیجیتال

بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال 2022 – قسمت 2

بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال 2022 – قسمت 2

در قسمت اول از سلسله مطالب بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال در سال 2022، به بررسی 6 تا از بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال در سال 2022 پرداختیم و نحوه دریافت ورودی از هر کدام از آن‌ها را توضیح دادیم. در قسمت دوم که پیش روی شماست، به بررسی 5 ایردراپ دیگر، نحوه دسترسی به بهترین ایردراپ های رایگان و پاسخ به سؤالات متداول می‌پردازیم.

لیست زیر، شامل 5 ایردراپی است کهدر این قسمت بررسی می‌کنیم:

7- Basic Attention Token – شبکه خصوصی تبلیغات دیجیتال با 25-40 BAT  ایردراپ

8- DeFiChain – بلاک چین خدمات مالی غیرمتمرکز

9- CEX.IO – تبادل DeFi با Polkadot و ایردراپ ارز دیجیتال Kusama

10- Morpher – 100 MPH به علاوه 50 برای هر Referral

11- Copium Protocol – Passholder ها مزایایی از جمله ایردراپ ارز دیجیتال رایگان دارند.

Basic Attention Token – شبکه خصوصی تبلیغات دیجیتال با 25-40 BAT  ایردراپ

خالق Javascript برای بخش تبلیغات دیجیتال، یک دارایی کریپتو به نام Basic Attention Token را توسعه داده است. به زبان ساده‌تر، تبلیغ‌کنندگان به وسیله این ایردراپ، مخاطب هدفمندتری را برای تبلیغات خود دریافت می‌کنند، و همچنین ناشران برای محتوای خود پول دریافت می‌کنند.

این یکی از بهترین ایردراپ های کریپتو برای کسانی است که خواهان توکن‌های رایگان هستند. این توکن‌ها می‌توانند به روش‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. BATتوسط 188 کشور، بیش از 400 تبلیغ‌کننده و نزدیک به یک میلیون شرکت‌کننده یا پذیرفته شده و یا لیست شده است.

دیگر موردی که درباره این ایردراپ وجود دارد، این است که BAT به عنوان یکی از بهترین ایردراپ های کریپتو، شامل برخی از برندهای برتر ارزهای دیجیتال مانند Crypto.com، BlockFi، eToro، BitPay و غیره است.

Basic Attention Token - شبکه خصوصی تبلیغات دیجیتال با 25-40 BAT  ایردراپ

کاربران Basic Attention Token  هفتاد درصد از درآمد تبلیغاتی شرکت را دریافت می‌کنند. برای به دست آوردن توکن های رایگان BAT در هنگام مرور وب، کاربران می‌توانند مرورگر Brave را دانلود کنند، سپس روی « enable Brave Ads» کلیک کرده و سیستم ناتیفیکیشن را روشن کنند.

هر کاربری در این ایردراپ می‌تواند یک بار در هر ماه و بر اساس اولین حضورش به عنوان اولین پاداش، توکن BAT را درخواست کنند. این مستلزم درخواست کمک هزینه کریپتو بین 25 تا 40 BAT است.

ارزش بازار Basic Attention Token در زمان نوشتن این مقاله، بیش از 540 میلیون دلار است.

خرید BAT در eToro

DeFiChain – بلاک چین خدمات مالی غیرمتمرکز

DeFiChain یک پلتفرم بلاک چین است که برای بیت‌کوین، منابع مالی غیرمتمرکز بومی فراهم می‌کند. این ایردراپ به عنوان یکی از بهترین ایردراپ های کریپتو، با هدف ارائه خدمات مالی مشابه خدمات ارائه شده توسط بانک‌های تجاری ایجاد شد. این خدمات شامل استقراض، وام، حساب پس‌انداز و سرمایه‌گذاری است.

ولی DeFiChain به طور قابل‌توجهی با شبکه‌های بانکی متفاوت است، چرا که یک پلت فرم غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بلاک چین است. شبکه‌ای که از شبکه کامپیوتری توزیع شده پلتفرم نرم افزار پشتیبانی می‌کند تا سرعت و شفافیت تراکنش‌ها را تضمین کند.

DeFiChain - بلاک چین خدمات مالی غیرمتمرکز

به عنوان یک ایردراپ رایگان کریپتو، کاربران جدید DeFiChain یک ایردراپ از توکن‌های DFI به ارزش 30 دلار دریافت خواهند کرد. قابل ذکر است، این یک همکاری بین DeFiChain و Cake DeFi است. همان‌طور که این موضوع در مورد برخی از بهترین ایردراپ های کریپتو در این لیست وجود دارد، برای واجد شرایط بودن ورودی، سرمایه گذاران باید یک اکانت جدید بسازند.

در این صورت، سرمایه گذاران ملزم به ایجاد یک حساب Cake DeFi خواهند بود. پس از این مرحله، سرمایه‌گذاران باید فرآیند تأیید را به پایان برسانند و 50 دلار از ارز دیجیتالی را که انتخاب می‌کنند، واریز کنند.

در زمان نگارش مقاله، DeFiChain دارای ارزش بازار کاملاً رقیق شده (fully diluted market cap) بیش از 1 میلیارد دلار است.

خرید Cryptos در eToro

CEX.IO – تبادل DeFi با Polkadot و ایردراپ ارز دیجیتال Kusama

CEX.IO یک صرافی ارز دیجیتال با بیش از چهار میلیون کاربر ثبت شده است. کاربران این پلتفرم می‌توانند ارزهای دیجیتال مختلف را خرید و فروش، ترید و پس‌انداز کنند.

این صرافی به مشوق های سهام تا 200 دلار Polkadot (DOT) می‌دهد. Polkadot به عنوان یکی از بهترین آلت‌کوین‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال از محبوبیت خاصی برخوردار است، زیرا قابلیت همکاری Cross-chain را امکان‌پذیر می‌کند، این ویژگی CEXO.IO را به یکی از بهترین ایردراپ های کریپتو تبدیل کرده و به ویژه برای توسعه‌دهندگان بسیار جذاب است.

برای درخواست این ایردراپ، سرمایه گذاران باید یک حساب در CEX.IO باز کنند و رویه KYC را به پایان برسانند تا واجد شرایط شوند. سپس، آنها باید حداقل 1 DOT بخرند یا deposit کنند.

یکی از بهترین ایردراپ های کریپتو از CEX.IO، توکن های 3000 دلاری Kusama (KSM) است که به 20 شرکت‌کننده اعطا می‌شود. ما متوجه شدیم که یک شرکت‌کننده 500 دلار در KSM و دو شرکت‌کننده دیگر هر کدام 300 دلار به صورت توکن دریافت خواهند کرد.

CEX.IO - تبادل DeFi با Polkadot و ایردراپ ارز دیجیتال Kusama

دو شرکت کننده دیگر هر کدام 200 دلار به صورت KSM دریافت خواهند کرد. به پانزده شرکت کننده دیگر این ایردراپ، 100 دلار توکن تعلق می‌گیرد.

ارزش بازار Kusama در زمان نگارش تقریباً 404 میلیون دلار است. ارزش بازار Polkadot نیز بیش از 7.7 میلیارد دلار است.

مراجعه به CEX.io

Morpher – 100 MPH به علاوه 50 برای هر Referral

Morpher یک پلتفرم معاملاتی است که طیف وسیعی از بازارهای مختلف را به کاربرانش ارائه می‌دهد. کاربران Morpher می‌توانند در این ایردراپ، بدون کارمزد و با نقدینگی نامحدود، تعداد نامحدودی از دارایی‌ها را معامله کنند. در زمان نگارش این مقاله، این پلتفرم یک ایردراپ رایگان رمزنگاری MPH را نیز ارائه می‌دهد.

پلتفرم معاملاتی Morpher یکی از بهترین ایردراپ های کریپتو را برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال، سهام و کالا ارائه می‌دهد. برای واجد شرایط بودن، سرمایه گذار باید یک حساب کاربری در Morpher ایجاد کند، یک کیف پول رمزنگاری به آن متصل کند و روند KYC را تکمیل کند.

Morpher – 100 MPH به علاوه 50 برای هر Referral

پس از انجام این کار، پلتفرم 100 MPH به عنوان ایردراپ به کیف پول سرمایه گذار واریز می‌کند. MPH واحد پول بومی این پلتفرم است. به این ترتیب، توکن‌های دریافت شده به عنوان بخشی از ایردراپ می‌توانند برای سرمایه گذاری در بازار مورد علاقه آن‌ها، به عنوان مثال، بیت کوین، آمازون یا حتی کالاهایی مانند طلا استفاده شوند.

سرمایه‌گذارانی که دوستان خود را به Morpher معرفی می‌کنند، می‌توانند در هر ثبت نام موفق، 50 MPH اضافی کسب کنند. ارزش بازار Morpher در زمان نگارش این مقاله بیش از 17 میلیون دلار است.

Copium Protocol – Passholderها مزایایی از جمله ایردراپ ارز دیجیتال رایگان دارند

پروتکل Copium اکوسیستمی است که استخراج غیرمتمرکز ارز دیجیتال را در خود جای داده است. این مفهوم حول محور استخراج Copium متمرکز شده است. این ایردراپ به عنوان یکی از بهترین ایردراپ های کریپتو، به عنوان یک شرکت قانونی Mining ارز دیجیتال در نیوزلند ثبت شده است. چهار ستون اصلی این اکوسیستم عبارتند از Pass سرمایه گذار Copium، ارز دیجیتال بومی آن یعنی Copium Coin و همچنین عناصر Mining و Staking.

Pass سرمایه‌گذار پروتکل Copium به شکل NFT در بلاک چین اتریوم ارائه می‌شود. 10000 تا از این NFT ها برای یکی از بهترین ایردراپ های رایگان کریپتو در سال 2022 ایجاد شده است. علاوه بر این، هر Pass سرمایه گذاری که Mint می‌شود در قرعه‌کشی یکی از دو هدیه BTC شرکت داده می‌شود.

دارندگان مجوزهای سرمایه‌گذاری، همچنین واجد شرایط یک بار ایردراپ Copium Coin خواهند بود که از طریق تراکنش Gas-only در دسترس است. در این ایردراپ به هر دارنده Pass سرمایه، 10.000 سکه کوپیوم تعلق می‌گیرد.

Copium Protocol – Passholder ها مزایایی از جمله ایردراپ ارز دیجیتال رایگان دارند

دارندگان این مجوز می‌توانند از طریق پلتفرم رسمی، دارایی‌های کریپتو خود را برای دوره‌های زمانی مختلفی که از قبل مشخص شده‌اند، به اشتراک بگذارند. این با نرخ‌های منحصر به فرد برای دارندگان Pass سرمایه‌گذاری ارائه می‌شود. با توجه به این پلتفرم، Stake rateهای Holder-only، بازدهی بیشتری از Rateهای موجود برای عموم خواهد داشت.

از آنجایی که Copium از Staking پشتیبانی می‌کند، این پروژه ممکن است پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای نگهداری بلندمدت در یک Portfolio را داشته باشد. قرار است Copium Coin مرحله پیش فروش خود را در نوامبر 2022 آغاز کند. در این زمان، سرمایه گذاران اولیه می توانند 1 ETH را با 18.519 Copium مبادله کنند.

بازدید از Copium Procotol

دانستنی‌های بیشتر درباره بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال

پروژه‌ها و شبکه‌های جدید بلاک چین اغلب از ایردراپ های ارز دیجیتال به عنوان یک استراتژی بازاریابی استفاده می‌کنند. در بیشتر موارد، این هدایا قبل از نهایی شدن لیست کوین‌های جدید در صرافی ها اعطا می شود.

به طور خلاصه، این یک تاکتیک بازاریابی است که توسط استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال برای اهدای کوین یا توکن به عموم مردم استفاده می‌شود.

علاوه بر این، می توان از آنها به عنوان جزئی از یک کمپین برای حفظ یک پروژه در ذهن دارندگان توکن و تریدرها استفاده کرد.

مشابه سایر هدایا، توکن‌های ایردراپ نیز به صورت رایگان توزیع می‌شوند.

با این حال، اغلب کاربران باید قبل از دریافت هدایای خود، کارهای خاصی انجام دهند، مانند پیوستن به کانال‌های رسانه‌های اجتماعی پروژه.

سایر ایردراپ‌ها به دارندگان فعلی پاداش می‌دهند، به عنوان مثال، به افرادی که از شبکه پشتیبانی می‌کنند، کوین‌‌های بیشتری می‌دهند.

قبل از ثبت نام در هر یک از بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال، برای شرکت‌کنندگان بسیار مهم است که تحقیقات کاملی انجام دهند تا مطمئن شوند که هدف فیشینگ قرار نمی‌گیرند.

ایردراپ های رایگان ارز دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟

هر یک از ایردراپ های رایگان کریپتو که امروز در مورد آنها صحبت کردیم، از نظر نحوه کار و نحوه واجد شرایط بودن سرمایه گذاران، کمی با هم متفاوت هستند.

ایردراپ های رایگان ارز دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟

بیایید نگاهی دقیق‌تر به نحوه عملکرد ایردراپ های ارز دیجیتال بیندازیم:

اعطای هدایایی که توکن‌های ارز دیجیتال را بین تعدادی کیف پول توزیع می‌کند، ساده‌ترین راه برای جمع‌بندی یک ایردراپ است.

شرکت‌کنندگان یک ایردراپ رایگان ارز دیجیتال، باید هر کاری را که تیم پروژه درخواست می‌کند، در یک بازه زمانی خاص انجام دهند.

ممکن است از کاربران ایردراپ خواسته شود کارهای ساده‌ای را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی انجام دهند.

به عنوان مثال، پیوستن به صفحه رسمی توییتر، Discord یا گروه تلگرام پروژه.

یک راه متداول برای به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان این است که یک پلتفرم را به یک دوست معرفی و در ازایش توکن دریافت کنید.

برخی از پروژه‌ها برای اشتراک‌گذاری توییت‌ها، هدایای رایگان کریپتو ارائه می‌کنند، یکی از این پروژه‌ها Tamadoge است که پنج بلیط ورودی برای تگ کردن ایلان ماسک ارائه می‌دهد.

همچنین، سرمایه‌گذار برای دریافت هدایای کریپتو ملزم به خرید NFT یا ارز دیجیتال بومی پروژه است.

برخی از بهترین ایردراپ های کریپتو تصریح می‌کنند که سرمایه گذار باید در پلتفرم ثبت نام کرده و مبلغ مشخصی را واریز کند.

در هر صورت، ارز دیجیتال پروژه در پایان بازه زمانی اعلام شده به کیف پول چند برنده منتخب اضافه خواهد شد.

نحوه دسترسی به بهترین ایردراپ های رایگان ارز دیجیتال

Tamadog به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال جدید، در حال حاضر علاقه زیادی را از سوی جامعه بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است.

در زیر، نحوه شرکت در جایزه Dash 2 Trade و کسب توکن‌های D2T را شرح داده‌ایم.

مرحله 1 – واجد شرایط بودن خود را بررسی کنید

این جایزه Dash 2 Trade به صورت قرعه کشی طراحی شده است. همانطور که در وب سایت این پلتفرم آمده است، به برنده خوش شانس این قرعه‌کشی، 150.000 دلار از توکن‌های D2T اعطا می‌شود.

با این حال، یک پیش‌نیاز برای مشارکت سرمایه‌گذاران وجود دارد. آنها باید معادل 150 دلار $D2T در زمان قرعه کشی در حساب خود داشته باشند.

از 25 اکتبر 2022، تنها 117 روز تا این قرعه‌کشی باقی مانده است.

مرحله 2 – برای قرعه‌کشی ثبت نام کنید

Dash 2 Trade  ده راه مختلف برای ورود سرمایه گذاران به رقابت ارائه می‌دهد. تکمیل این موارد به فرد شانس بیشتری برای برنده شدن می‌دهد.

در اینجا لیستی از تسک‌هایی که سرمایه گذاران برای ورود به قرعه‌کشی باید انجام دهند را می‌بینید:

نحوه دسترسی به بهترین ایردراپ های رایگان ارز دیجیتال

مرحله 3 تسک‌ها را کامل کنید

در صفحه Dash 2 Trade Gleam.io، سرمایه‌گذاران می‌توانند به تکمیل تسک‌هایشان ادامه دهند. و به همین ترتیب، ورودی‌های آنها ثبت می‌شود.

اولین قدم این است که با ارائه نام کامل، ایمیل و آدرس کیف پول، برای دریافت هدیه ثبت نام کنید. پس از این، Gleam.io سرمایه‌گذاران را برای تکمیل هر تسک راهنمایی می‌کند و نهایتاً طی 10 تا 15 دقیقه، همه کارها انجام می‌شود.

نتیجهگیری

توزیع توکن یا کوین ارز دیجیتال به چندین آدرس کیف پول ایردراپ نام دارد. ما امروز بهترین‌های سال 2022 در این زمینه را پوشش دادیم.

بهترین هدایا به سبک ایردراپ کریپتو که در این راهنمای دوقسمتی درباره آنها صحبت کردیم عبارتند از Dash2 Trade، IMPT، Calvaria، Tamadoge، Battle Infinity و Lucky Block.

دیگر ایردراپ‌های جدید کریپتو عبارتند از Basic Attention Token، DeFi Chain و Copium Protocol.

سوالات متداول

ایردراپ ارز دیجیتال دقیقا چیست؟

ایردراپ کریپتو یا ارز دیجیتال زمانی اتفاق می‌افتد که یک پروژه تعداد معینی توکن دیجیتال ارائه دهد. این ایردراپ های جدید اغلب برای ترویج و معرفی یک ارز دیجیتال جدید فعالیت می‌کنند. بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال همچنین می تواند برای مرتبط و هیجان‌انگیز نگه‌داشتن پروژه موجود مورد استفاده قرار گیرند. سرمایه‌گذاران ممکن است برای واجد شرایط شدن کسب ارز دیجیتال رایگان، مجبور باشند کارهای ساده‌ای مانند فالو کردن پروژه در رسانه‌های اجتماعی یا اشتراک‌گذاری یک توییت انجام دهند.

آیا ایردراپ های ارز دیجیتال قانونی هستند؟

برخی از ایردراپ های رایگان ارز دیجیتال کلاهبرداری هستند، ولی فعالیت بسیاری از آنها قانونی است. همیشه بهترین کار این است که درباره هر پروژ‌ای که ایردراپ کریپتو ارائه می‌دهد، تحقیقات کامل انجام دهید. این می‌تواند شامل بررسی Whitepaper و دیدن صرافی‌هایی باشد که توکن‌های آن در لیست قرار می‌گیرند یا در آنها فهرست شده‌اند. Tamadog در DEX و CEX فهرست شده است و مسابقات منظمی برای دارندگان توکن خود برگزار می‌کند.

در حال حاضر بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال که به صورت رایگان ارائه می‌شوند، کدامند؟

حاضر بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال که به صورت رایگان ارائه می‌شوند، در حال حاضر Dash 2 Trade، IMPT، Calvaria، Tamadoge، Battle Infinity و Lucky Block هستند. سایر موارد عبارتند از Basic Attention Token، DeFiChain، CEX، Morpher و Copium Protocol.

چگونه می‌توانم ارزهای دیجیتال ایردراپ شده را دریافت کنم؟

راه‌های مختلفی برای دریافت ارزهای دیجیتال از طریق ایردراپ وجود دارد. برخی از رایج‌ترین راه‌ها برای این کار شامل انجام وظایفی مانند دنبال کردن پروژه در توییتر، ثبت نام برای یک حساب کاربری در پلتفرم، معرفی یک دوست یا خرید NFT است.

منبع ترجمه: cryptonews

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X