3 مهر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
SEO

به‌روزرسانی الگوریتم گوگل برای صفحات بررسی محصول

درباره به روز رسانی الگوریتم گوگل برای صفحات بررسی محصول

گوگل تأیید کرد که به روز رسانی الگوریتم Product Review یا بررسی محصول در جولای 2022، چهارمین به روز رسانی از سری به روز رسانی‌های سئو است که Review ها و نظرات با کیفیت پایین را هدف قرار می‌دهد.

به روز رسانی از 27 جولای تا دو یا سه هفته بعد از آن انجام می‌شود.

گوگل در حالی که به صفحه رسمی خود برای به روز رسانی رنکینگ جستجو لینک داده است، این خبر را در توییتر اعلام کرد:

امروز ما به روز رسانی Product Review مربوط به جولای 2022 را منتشر کردیم. وقتی عرضه کامل شد، صفحه تاریخچه انتشار رنکینگ (Ranking release history) خود را به روز می‌کنیم:

https://t.co/sQ5COfdNcb / مرکز جستجوی گوگل (@googlesearchc) 27 جولای 2022

اگر بیانیه گوگل برای شما غافلگیر کننده است، به این دلیل است که این بیانیه واقعاً غافلگیرکننده است. بسیاری از تغییرات الگوریتم گوگل، از جمله تمام به روز رسانی‌های بررسی محصول تا کنون بدون هشدار انجام می‌شدند.

با این حال، این به روز رسانی نباید چیز بدی باشد. با هر به روز رسانی الگوریتم، فرصتی برای بهبود رنکینگ وجود دارد. به خصوص اگر آخرین به روز رسانی به شما آسیب رسانده باشد.

در اینجا چیزی وجود دارد که باید درباره آخرین به روز رسانی در مورد تغییر الگوریتم بررسی محصول یا Product Review در جولای 2022 بدانید.

چه چیزی در مورد بررسی محصول، در حال تغییر است؟

این به روز رسانی درباره اصلاح الگوریتم بررسی محصول است که در مارس 2022 معرفی شد.

این الگوریتم برای پاداش دادن به بررسی‌هایی طراحی شده است که به جای بررسی‌های خلاصه که می‌توان عین محتوای آن‌ها را در  وب سایت پیدا کرد، نقطه تحلیل‌های عمیقی را به اشتراک می‌گذارند.

هیچ راهنمایی جدیدی در به روز رسانی اخیر گنجانده نشده است. وب سایت‌هایی که بررسی‌ها درباره محصولاتشان را منتشر می‌کنند تشویق می‌شوند تا به رعایت معیارهای دقیق گوگل برای تولید محتوای باکیفیت ادامه دهند.

به طور خلاصه، گوگل می‌خواهد ببیند که محصولی که بررسی شده است، واقعاً توسط نویسنده آن Review استفاده و آزمایش شده باشد.

می‌توانید با گنجاندن اطلاعاتی مانند اندازه‌گیری‌های کمی، مزایا و معایب، مقایسه با سایر محصولات و غیره، این موضوع را برای گوگل و خوانندگان خود روشن کنید.

بازنویسی همان محتوایی که از قبل در وب وجود دارد، دیگر مشکلی برای این موضوع ایجاد نمی‌کند. با این وجود گوگل بررسی‌های منحصر به فرد را در اولویت قرار داده است. عکس‌های محصولات نیز عملاً اجباری هستند.

آیا من تحت تأثیر قرار خواهم گرفت؟

اگر نظرات محصول را در سایت خود منتشر نکنید، این به روز رسانی برای شما اعمال نمی‌شود. این یک به روز رسانی اصلی نیست که بر همه نتایج جستجو تأثیر بگذارد.

اگر محصولاتی را می‌فروشید که مشتریان می‌توانند در وب سایت خودشان درباره آن‌ها بررسی بنویسند، این به روز رسانی تأثیری بر شما نمی‌گذارد. زیرا چنین مطالبی به عنوان مقاله بررسی در نظر گرفته نمی‌شوند.

این به روز رسانی برای وب سایت‌هایی اعمال می‌شود که بررسی‌های طولانی مدتی دربره محصول خود منتشر می‌کنند. وب سایت‌هایی مانند Wirecutter و CNET.

اگر متوجه شدید رنکینگ صفحات بررسی محصولتان دچار نوسان شده است، احتمالاً به خاطر این به روز رسانی است.

اگر تحت تأثیر منفی قرار گرفته‌اید، بهترین راه برای جبران، بهبود کیفیت صفحات بررسی محصول، با پیروی از راهنمایی‌های گوگل است.

منبع: searchenginejournal

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X