5 مهر 1402
تهران، خیابان آزادی، تقاطع قریب
ارز دیجیتال بلاک چین

اخبار بلاک چین: رشد بیت کوین و بازارهای کار آمریکا

اخبار بلاک چین: رشد بیت کوین و بازارهای کار آمریکا
با برگذاری یک مینی دوره رایگان موافقید؟
برای ثبت نام در مینی دوره رایگان فرم زیر رو پر کنید.

آخرین اخبار بلاک چین نشان می‌دهد بیت کوین با وجود عدم اطمینان تریدرها به رشد آن، همچنان سیر صعودی در پیش دارد. در نقطه مقابل، بازارهای جهانی همچنان ساز مخالف می‌زنند و در آخرین جلسه فدرال رزرو، توقف افزایش 10 ماهه متوالی نرخ بهره، به شدت مورد بحث قرار گرفت.

به دنبال اقدامات فدرال رزرو، معاملات آتی نرخ بهره در این هفته به طور قابل توجهی افزایش داشتند و اکنون قیمت‌گذاری آن با احتمال 94 درصدی افزایش 25 واحدی نرخ بهره در ماه جولای و احتمال 10 درصدی افزایش آن در سال جاری، انجام گرفته است.

بازارهای کار هنوز داغ هستند

اخبار بلاک چین این هفته نشان می‌دهد بحث‌های مربوط به رکود هنوز جریان دارند. آخرین گزارش شغلی ایالات متحده، فاش کرد که 497.000 شغل جدید در بخش خصوصی ایجاد شده است. بیش از دو برابر آن‌چه توسط تحلیلگران Dow Jones پیشبینی شده بود.

جالب این‌جاست که بورس علی‌رغم عدم اطمینان معامله‌گران به این بازار، توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. اخبار بلاک چین و بورس نشان می‌دهد S&P 500 و Nasdaq امسال سودهای بسیار مثبتی حاص کرده‌اند. اولی 14 درصد و دومی 30.8 درصد رشد داشته‌اند.

بیت کوین وارد یک روند صعودی دیگر می‌شود؟

بیت کوین، به عنوان تنظیم‌کننده سرعت بازار دارایی‌های دیجیتال، به قدرت سابق خود برگشته است. اخبار بلاک چین نشان می‌دهد که محدوده قیمت بین 29.5 هزار دلار تا 31.5 هزار دلاری بیت کوین، می‌تواند به عنوان یک منطقه انباشت قبل از مرحله بعدی عمل کند.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار بلندمدت قیمت بیت کوین الگویی را نشان می‌دهد که می‌تواند به خوبی با پایین‌ترین چرخه بازار قبلی هماهنگ باشد

علاوه بر این، ترندهای دیگری هم وجود دارد که مشاهده آن‌ها هم جذاب است. زیرا از نظر تاریخی شروع یک روند صعودی را در بازار خود نشان می‌دهند. این ترندها شامل موارد زیر هستند:

  • همبستگی بیت کوین با سهام ایالات متحده همچنان در حال کاهش است
  • تسلط BTC در بازار بیشتر از سایر دارایی‌های دیجیتال است
  • قدرت محاسباتی در شبکه بیت کوین، همچنان در حال افزایش است
  • HODL ها در درازمدت به جمع آوری بیت کوین با بیشترین تعداد کیف پول (که حاوی 0.1 تا 1 بیت کوین هستند) ادامه می‌دهند
  • مهره‌های اصلی و نهادی بیت کوین، همچنان به تعهدات خود ادامه داده‌اند (پرونده Blackrock ETF و غیره)
  • صنایع قدرتمند از آن پشتیبانی می‌کنند

Valkyrie Digital Assets برای حضور در بورس Spot Bitcoin ETF با Coinbase شراکت می‌کند

Valkyrie Digital Assets درخواست خود را برای یک صندوق نقدی قابل معامله بورس بیت کوین (ETF) به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کرده است. و به جمع مدیران دارایی مانند BlackRock و Fidelity می‌پیوندد. آخرین اخبار بلاک چین نشان می‌دهد که یک مدیر دارایی مستقر در تنسی آمریکا، در مقاله 19b-4 اخیر خود فاش کرده است که Valkyrie اخیراً با صرافی ارز دیجیتال Coinbase برای یک قرارداد شراکتی/نظارتی به توافق رسیده‌اند.

مجلس ملی کره جنوبی قانون حفاظت از دارایی‌های مجازی کاربران را تصویب کرد

مجلس ملی کره جنوبی با موفقیت قانون حفاظت از دارایی‌های مجازی کاربران را تصویب کرد. این اخبار بلاک چین نشان‌دهنده حرکت این کشور به سمت ایجاد یک چارچوب قانونی جامع برای دارایی‌های مجازی است. این قانون ارائه‌دهندگان خدمات بلاک‌چین را موظف می‌کند که دارایی‌های کاربران را تفکیک کنند. سپس آن‌ها را تحت پوشش بیمه قرار دهند، ذخایر ارز دیجیتال را در کیف پول‌های سرد (Cold Wallets) نگه‌داری کنند و سوابق همه تراکنش‌ها را بایگانی کنند.

Kraken باید تمام اطلاعات کاربرانش را به IRS تحویل دهد

دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده در کالیفرنیای شمالی اخیراً حکم داده است که Kraken ، یکی از معروف‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال، باید بخش قابل توجهی از اطلاعات کاربرانش را به IRS تحویل دهد. این اطلاعات شامل جزئیاتی مانند نام، آدرس و سوابق تراکنش‌ها، به ویژه برای کاربرانی است که بین سال‌های 2016 تا 2020 در معاملات ارز دیجیتال با ارزش بیش از 20.000 دلار شرکت داشته‌اند.

Credit Suisse مشغول جمع‌آوری NFT های اتریوم به منظور جمع آوری سرمایه برای فوتبال زنان است

Credit Suisse و اتحادیه فوتبال سوییس در همکاری با یکدیگر، یک NFT جدید برای حمایت از فوتبال زنان در بلاک چین اتریوم راه‌اندزی کردند. اخبار بلاک چین می‌گوید این کالکشن NFT شامل 756 قطعه هنر دیجیتال از بازیکنان ملی فوتبال زنان سوییس است. درآمد حاصل از فروش این NFT ها، به تیم ملی زنان سوییس و طرح‌های منتخب جوانانی که فوتبال دختران را در اولویت قرار می‌دهند، تعلق خواهد گرفت.

منبع: hackernoon

Leave feedback about this

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X